Wpis z mikrobloga

Zawołam @dzieju41: @messi456: @drobne_na_taryfe: @Bonsoul: @saradonin: @tadocrostu i nawet @Mmmkurla, a co mi tam, najwyżej będę zaniżał poziom tagu #pdk

Otóż zmieszałem Kourosa z JeP Neroli Intense w stosunku 1:2 i wyszedł z tego, co za niespodzianka, Pan dobrze po 60-ce, no kto by pomyślał.

...ale za to jaki pan! Elegancko ubrany, prosto z zachodniej Europy, cały na biało* w garnitur YSL, coś pięknego, tłumy wiwatują, uśmiech dziecka z powrotem powrócił na twarz, czuć dobroć i miłość.

Jak ktoś ma oba zapachy, to polecam spróbować, pachnie jak coś, co rzeczywiście zostało wydane w latach '80.


#perfumy
Pobierz
źródło: comment_1655735199PzcPtCAswGjZdpQc4x3i54.jpg
  • 7
zmieszałem Kourosa z JeP Neroli Intense


@theicecold: Ja to nawet nie wiem o co chodzi. Mam Kourosa, nie zawahałem się go używać i to tyle. Na perfumach w ogóle się nie znam.
Pozdrawiam dziadka ze zdjęcia.
@theicecold: Wait, what?

O co Tobie sie rozchodzi? Jestem kulturalnym śmieszkiem, nie robię tu syfu.


@Mmmkurla: nie, nie, ojej, źle się wyraziłem, to "nawet" miało być tylko taką partykułą przy wyliczaniu.

To "a co mi tam, najwyżej będę zaniżał poziom tagu #pdk" należy rozumieć jako oddzielne zdanie odnośnie pewnej zielonki, co to ostatnio się na tagu panoszyła.

Przepraszam, źle się wyraziłem, jesteś super gościu, nic do Ciebie nie mam.
@theicecold: Ja to nawet nie wiem o co chodzi. Mam Kourosa, nie zawahałem się go używać i to tyle. Na perfumach w ogóle się nie znam.


@dzieju41: po prostu wypróbowałem na ręce dwa zapachy jednocześnie, ot w celu poszukiwania nowych doznań.

"JeP Neroli Intense" to jest ten gagatek: https://www.fragrantica.pl/perfumy/Jeanne-en-Provence/Neroli-Intense-57541.html - przepiękny zapach przy absurdalnie niskiej cenie, zdecydowanie pachnie oldschoolowo.
@theicecold: Spoko, luz.

Przez chwilę po prostu pomyślałem, że stałem się tu persona non-grata. Bo co? Bo czasem rzucę słabym żartem? Bo kupuję araby śmierdziele w ciemno? Bo dołączam zdjęcia benka do paczek z dekantami?

No właśnie.