Wpis z mikrobloga

No i stało się, poszedłem na siłownię, pierwszy raz i ostatni. Jak tylko wszedłem do szatni, zostałem natychmiastowo zmoggowany przez jakiegoś nabitego typa, żeby nie było, to był karłem 175,5-176 cm. Nie krępował się, żeby zmienić slipy z cottonworlda przy wszystkich. Odwinęła się jego średniej wielkości biała kiełbasa podwawelska w granicach 24 cm od jego kolana. Popłakałem się, instynktownie chciałem uciec stamtąd, pobiegłem w kierunku drzwi, na moje szczęście ktoś je akurat otworzył, rozkwaszając mi obrzydliwą twarz. Straciłem przytomność. Obudziłem się na najbliższym przystanku autobusowym z roztworem enema w kieszeni.
Morał jest taki, że nie ma sensu marnować czasu na siłownię, tylko pogodzić się z losem niewolnika posiadającego mikrusa 12 cm. Tortura.

#chwalesie #przegryw #blackpill #dickpill #samiecalfa #mikrus #mogging #dickmogg #roztworenema #takaprawda #karzel #duzyczlonek #gym #gympill #silownia
12cmBladyMikrus - No i stało się, poszedłem na siłownię, pierwszy raz i ostatni. Jak ...

źródło: comment_1655723575hPPDx1josfbKZ4cenaXJZ3.jpg

Pobierz
  • 6