Wpis z mikrobloga

@troglodyta_erudyta: Ty jesteś taki mądry szufladkując kogoś do zbioru onucy, albo konfiarza. W rzeczywistości jesteś pożytecznym idiotą dla naszych polityków bo w ten sposób sam doprowadzasz do podziałów ludzi i skłócenia za pomocą szufladkowania pis-po, lewak- prawak. Brawo
  • Odpowiedz
@Volki: Zrozumaiłęs to co napisałęm? Korwin wrzucał teksty na poparcie wypowiedzi , ze w Mariupolu była mistyfikacja, w Buczy nie zabito cywili bo trupy rzekomo ruszaja rekoma itp.
To nie była infromacja tylko fejki uzyte aby poprzeć bzdury Koriwna.
A ja tutaj wrzucam tylko infroamacje, ktora i tak juz lata po polskich portalach. Nie udwowadniam tu jakiejś rosyjskiej tezy.
Jezeli uważasz, że to jest to samo to tylko pokazuje jakie
  • Odpowiedz
Wykopki w pierwszym tygodniu wojny- "mogę płacić nawet 10 zł za litr benzyny i 5 000 zł za tonę węgla byle tylko putler przegrał".


@Nowystaryziel: a to wszystko bez ograniczania zakupu suropwców z rosji dzięki panowi PiS.

nie jestem onucą debilu, tylko realistą a wojna na Ukrainie to co najgorszego mogło nas spotkać.


Nom, wcale
  • Odpowiedz
@Kulawy_Lis: Podejrzewam, że aby odpalić atomówkę potrzeba kilku ludzi którzy rozpoczną i skończą całą procedurę jednocześnie. Gdyby sam putin mógł to pewnie by odpalił, bo zdycha na raka, więc jest mu wszystko jedno a poza tym zapisałby się w historii świata.
Jednak jak ruscy zaczną obrywać to może się znaleźć kilku desperatów, którzy będą gotowi to zrobić.
  • Odpowiedz
PILNE: RIA Novosti: Rosja stawia ultimatum Litwie i żąda ponownej zgody na transport przez swoje terytorium.

W przeciwnym razie Rosja zastrzega sobie prawo do zabezpieczania sowich interesów za pomoca dowolnych środków.


@szurszur: To są śmiecie ruskie.
  • Odpowiedz