Wpis z mikrobloga

Czy naród Polski juz wstał?

Kac po "łikendzie" męczy? No pewnie tak, bo przeciez chlanie bez umiaru to jedyna rozrywka w tym kraju xD

Pobudka o 5 rano, wypicie kawy z fusami, przepalenie tego wszystkiego tanimi papierochami a następnie modlitwa żeby 15letni gruz odpalił, bo jakoś w końcu trzeba dostać się do kołchozu w ktorym zarabiacie niecały tysiąc euro, żeby przez resztę miesiąca wegetować, bo paliwo przypominam - 8 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy może jesteście z tych bardziej "ambitnych" i pakujecie toboły w niedziele wieczorem, żeby wyjechać na tydzień w delegacje do niemieckiego łagru albo przesiedzieć ten czas w śmierdzącej kabinie tira, a wszystko po to żeby przynieść w zębach pieniadze swojej brzydkiej żonie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może oszczędzacie na "lepsze" jutro? Nieee, przecież inflacja 15% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież życie Polaka w takiej Kanadzie czy USA powinno być puszczane na Animal Planet i to po godzinie 22 xD

#przegryw #polska #heheszki #bekazpisu #pasta #pracbaza #praca #alkoholizm #korposwiat #neuropa #bekazlibka
GlenGlen12 - Czy naród Polski juz wstał?

Kac po "łikendzie" męczy? No pewnie tak, ...

źródło: comment_1655705203V69xKrP6wIlSRNcZZcR8Hl.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: myślę, że w tym twoim usa większość ludzi jest wniebowziętych jak ma 1k dolanów oszczędności na koncie i brak długów z tytułu bycia obsłużonym w najdroższym hotelu tj szpitalu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@GlenGlen12: odpowiem, jak to wygląda u mnie XD
Pobudka o 5 20. Na luzaczku zjadam śniadanie. Wpadam do sklepu po świeże bułki. Jadę na budowę. O 7 wsiadam do koparki. Kręcę się do 10, teraz jest przerwa. Pracuje do 15 30, zawijam toboły do 22-letniego trochę Gruza (ale odpala bez problemu, także tu nie zaskoczysz mnie opie), załatwię kilka spraw na mieście, w domu zjem obiad i walczę dalej z podpięciem
  • Odpowiedz
@cutthroat: tak tak, narracja jak za komuny -"A w Ameryce to bijo murzynów" XDD
Kraj z 16 miejscem pod wzgledem poziomu życia, miedzy UK a Belgią. No ale niech Ci będzie zamiast USA i Kanady w następnej przypominajce naszego nędznego życia dam Szwajcarię i Norwegię czyli top2 wedlug Human Development Index ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: zobacz sobie statystyki bezdomności, podatki od nieruchomości, kwestie urlopów czy l4, usa potrafi być dużo bardziej nieludzkie niż wynika to ze statystyk, też bym sobie chciał zyć w domku na florydzie, ale prawda jest taka, że takie bezstresowe życie ma mało który amerykanin, poziom życia ze statystyk jest wysoki pewno dlatego, bo dużo się zarabia tam i jest dostęp do wszystkiego, ale tez bardzo dużo się wydaje, o kanadzie nie
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Ja #!$%@?, sama prawda. Najlepsze podsumowanie tego gównokraju to fakt, że programiści, czyli zawód który na zachodzie nie cieszy się większym poważaniem niż jakakolwiek inna praca biurowa, to w Polsce praktycznie hrabiostwo. W końcu zarabiają 4k euro na reke xDDDDD
  • Odpowiedz
Ale Księcia Filipa to szanuj, to był spoko ziom bez kija w dupie przez co mial wiele kłopotów a dożył bardzo szacownego wieku. Mozna by powiedzieć ze z tej rodziny tylko on mial RIGCZ.
  • Odpowiedz