Wpis z mikrobloga

Nie wydaje się wam, że ta cała "Inwazja na Ukrainę" to tak naprawdę tzw maskirowka w której Rosjanie są mistrzami a nie ich prawdziwy cel? Przecież gdyby chcieli naprawdę podbić Ukrainę to po pierwsze wysłaliby Specnaz(z najnowszym system oporządowania "Ratnik") a nie "wojsko" z Donbasu z jakimiś tam Mosinami, po drugie - pierwszy atak wykonały Su-57 PAK FA i Su-75 "Checkmate" niszcząc kompletnie ukraińskie lotnictwo na lotniskach oraz wszystkie systemy OPL dla których te samoloty są przecież niewykrywalne. Zaraz za Specnazem wjeżdżają czołgi T-14 "Armata" i T-90 "Black Eagle" wsparte wozami piechoty "Kruganiec" i "Terminator" - pojazdy zupełnie nowej generacji, wobec których Ukraina nawet wspomagana przez NATO jest całkowicie bezbronna. Systemy "Krasucha" i "Chibny" zupełnie wyłaczają z użytku ukraińskie drony - bo w dziedzinie Walki Radiowo-Elektronicznej Rosjanie są mistrzami, tworząc wraz z doskonałymi systemami S-400, "Tor" i "Pancyr" tak zwaną "bańkę antydostępową"- odcinającą zupełnie poole walki od lotnictwa nieprzyjaciela. Bo mi to co się tam dzieje to bardziej przypomina teatrzyk dla zachodniej gawiedzi niż chociażby rosyjską interwencje w Syrii o której trochę czytałem - więc pewnie chodzi o coś innego i tam już zbliżają sie do pełnego sukcesu.
#rosja #ukraina #wojna #militaria
  • 42
  • Odpowiedz
[...] "Pancyr" [...] "bańkę antydostępową"


@funkmess: czy Ty teraz mówisz o tym pancyrze, który utknął w polu na chińskich oponach, bo michelin im nie chciał wysłać opon xddddddddddd
  • Odpowiedz
@jakub-krzewicki: uwazam, ze ta akcja z blokowaniem zboza, to wyszla dopiero teraz i ma na celu osiagniecie tego co sobie zalozyl Putin atakując Ukrainę.

"Ja nie mam rowerka i ty nie będziesz go miał" (równanie w dół) jako motyw


To o czym piszesz, kompletnie mnie nie przekonuje, bo Putin nie ma w tym zadnego interesu.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Kim Dzong Un też nie ma żadnego interesu w blokowaniu gospodarczym Korei Pn. oprócz takiego, że chce pozostać przy korycie jak najdłużej, bo inaczej czapa. Tu nie chodzi o interes kraju tylko o zaliczenie jak najwięcej lvl własnej żałosnej egzystencji kosztem wszystkich. Bliższa koszula ciału... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@funkmess zawsze Rosjanie/Chińczycy się super maskują i realizują szachy 5D grając na kilka frontów i realizując wiele planów, osiągają sukcesy, a to co wygląda na porażkę jest genialnym tajnym planem, który rozgrywa zachód

Jednocześnie zawsze USA, które we wszystkich statystykach przoduje, ma najbardziej zaawansowaną armię świata i od 30 lat jest hegemonem światowym - sypie się, jest pożerana przez lewactwo i ledwo dyszy na kredycie, a z tym swoim NATO to co
  • Odpowiedz
@funkmess: banki antydostępowe, terminatory nowej generacji i niewykrywalna bron wobec której NATO jest bezbronne xD Niemcy tez liczyli na wunderwaffe.
Rzeczywistość jest jaka jest, czyli cała ta „niewykrywalną” bron była tworzona na podzespolach z UE, te wszystkie pojazdy bojowe nowej generacji się #!$%@? 20km od granicy bo oszczędzali na oponach, zamiast baniek antydostepowych jest rozpisywanie trajektorii lotu artylerii na kartce.
  • Odpowiedz
@funkmess: Moim zdaniem głównym celem ataku jest cofnięcie Rosji do czasów związku radzieckiego, wprowadzenie socjalizmu, komunizmu itd. I na chwilę obecną to się sprawdza.
  • Odpowiedz
Hehe kurna ktoś tu wierzy jeszcze w mistyczne rosyjskie siły zbrojne nowej generacji xd. A co do Syrii to była to mała ilość tejże broni może prototypy i na nich się skończyło, musieli coś wtedy pokazać bo inaczej ich rozpad by się diametralnie przyspieszył. Ruski to bajkopisarze ich sprzęt marzeń to takie opowieści na dobranoc aby Putin spokojnie spał
  • Odpowiedz