Wpis z mikrobloga

#perfumy #150perfum 439/150
Hermès Eau de Narcisse Bleu (2013)

Jedna z najdoskonalszych wód kolońskich na lato. Odświeżenie kapitalne za śmieszne 150 zł. Niszowa jakość za grosze.
Cała kolońska linia Hermesa jest rewelacyjna, a najlepsze jest to, że wychodzą co raz to nowsze zapachy.

Narcisse Bleu jak sama nazwa wskazuje to perfumy oparte na niebieskim narcyzie. Oprócz tegoż to kwiatu mamy tu jeszcze zaledwie tylko dwa składniki – kwiat pomarańczy i bergamotke. Aromat Eau de Narcisse Bleu jest niesamowicie naturalny. Wszystko pachnie niesamowicie realistycznie, zero generyczności. Jest przeszywająca świeżość, delikatna gorycz cytrusów i specyficzny kwiatowy aromat. Uniseks, który nie przechyla się ani w damską ani w męską stronę. Nie skłamie jeśli powiem, że na 10 użyć 6-7 razy zostałem pochwalony za ten zapach.

Parametry są jak na wodę kolońską na dobrym poziomie, co potwierdza masa komplementów, które za nie otrzymałem. Doktor zaleca 15-20 psiknięć żeby być w pełni zadowolonym. Trwałość i projekcja są w pełnie wystarczające na letnie popołudnia.

Zapach dedykowany na lato. Dla mnie jest to drugi najlepszy wybór na letni, burzowy dzień zaraz po innej wodzie kolońskiej Hermesa – Eau de Gentiane Blanche. Aromat niebieskiego narcyza wybornie łączy się z deszczową aurą w upalne jak #!$%@? lipcowe czy sierpniowe dni.

Nadzwyczajnie dobre perfumy na lato i nieprzeciętnej mocy. Jak masz 150 zł to nie wahaj się ich użyć i kup 100 ml tego Heremsa. Jeśli nie masz takiej kasy a chcesz poznać zapach kup ode mnie 20 ml bo setki i tak nigdy nie wykorzystam a dopiero co zrobiłem zapas niedawno skończonej butli.

zapach: 8,5/10
trwałość: 6,0/10
projekcja: 6,5/10
cena: 150 zł za 100 ml
dr_love - #perfumy #150perfum 439/150
Hermès Eau de Narcisse Bleu (2013)

Jedna z ...

źródło: comment_1655702065Ii8ilaVfXhK7lFzcqGIOXN.jpg

Pobierz
  • 46
Czemu to w Notino stoi za 5 stów??


@arti040: coś ostatnio dziwnego się dzieje na Notino właśnie. Zapachy, które całe lata były za 100-200 zł nagle kosztują po 400 zł xD np. ten

Tak jakby im nagle CMS się zdezaktualizował i musieli wprowadzić wszystkie rabaty ręcznie. Bardzo dziwne, spodziewałbym się od sieciówki na tym poziomie, że mają raczej tego typu rabaty i ofertowanie zupełnie zautomatyzowane, a oni chyba naprawdę ustalają zniżki/marże
@theicecold: A może niedługo będzie wyprzedaż -50% i teraz czas na podbijanie, żeby potem obniżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@testowy_test: trick stary jak zawód handlarza, notorycznie wykorzystywany. Nic dziwnego - działa praktycznie zawsze, sam to często robię ¯\_(ツ)_/¯ wbrew pozorom bardzo często jesteśmy na to podatni (szczególnie, gdy procent rabatu zawiera się w zakresie do 10-20%, wtedy nic nie podejrzewamy)