Wpis z mikrobloga

Zawsze mi się wydawało że te różne memy z #allegro #olx to są memy. Wystawiłem #xboxseriess na allegro lokalnie, nie minęło 12h i już do bingo mi tylko chorej córki brakuje. 'Jaki nr tel, daję 50%, już jadę' o 4 rano.
Jak tak dalej pójdzie to sie wk.. zdenerwuję i wrzucę konsolę na rozdajo niech kto inny sobie sprzeda #zalesie
  • 9
@keton22 dlatego ja zawsze daje na Allegro od 1 zł, wrzucam info gdzieś po forach/grupach i mam #!$%@?. Czasem mi ziomek podbije cenę na mniej więcej jaka mnie interesuje i często schodzi. Ostatnio procek sprzedawałem to wystawiłem gdzieś za 400 zł na OLX/Allegro to właśnie takie Janusze. Potem dałem licytacje, skończyła się na 450 ale koleś nagle zniknął i się nie sprzedał, wystawiłem kolejny raz i poszło za 500 xD
no cóż, ja jeszcze mam kolejkę rzeczy do upłynnienia i całe 2 góra 3 tygodnie bo przeprowadzka i miejsce do trzymania gratów zniknie. Naiwny ja.


@keton22: Polecam wynająć sobie magazyn tymczasowy. Ja coś takiego zrobiłem, i mi to baaaardzo ułatwiło przeprowadzkę - nie musiałem na szybko nic sprzedawać czy wyrzucać w pośpiechu. Kiedy w końcu przesortowałem rzeczy i wywiozłem/pozbyłem się wszystkiego, rozwiązałem umowę. Nie wiem czy kasowo mi wyszło na plus,
@allegro_pl: doceniam że umiecie w wypok ale ludzkiej natury nie zmienicie. Zwyczajnie są warunki aukcji ale i tak piszą i zawracają 4 litery 'czy by się nie dało taniej', 'a może kurierem do USA/Zimbabwe' i oczywiście przesyłka w cenie która jest na aukcji i tym podobne. Już żałuję wystawienia na Lokalnie.

Za starych czasów przed lokalnie handelek szedł. Sprzedałem pewnie ponad setkę przedmiotów z sukcesem. Ale wtedy jakoś ludzie rozumieli że
@keton22: to co się dzieje ostatnio w internetach to jakaś masakra, ja myślę że większość kupujących to jakieś dzieciaki które nie mają pieniędzy i robią to z nudów albo dla "beki", są jeszcze ecyg@nie oni tez potrafią uprawiać taki ecyg@ning i trują dupę, zauważyłem kiedyś że debile potrafią z kilku numerów pisać, dzwonić żeby zbić cenę albo otumanić człowieka.
@allegro_pl takie szybkie pytanie - mam że o 12:30 z minutami (a więc już dobrze ponad godzinę temu) 'kupujący rozpoczął zakup przedmiotów' i do teraz wisi jako nieopłacone. Ile tak maksymalnie może wisieć? I czy to blokuje innym możliwość zakupu?