Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Mireczki, zastanawia mnie to, jak ludzie są zawistni.
Kumpel w pracy dostał po babci dom w spadku i od tego czasu zaczęło się obrabianie jego dupy, przez ludzi którzy są na kredycie.
Dodam, że on taki typowy #przegryw ale bardzo spoko ziomek. Złego słowa nie powiem na niego

Cytat z dzisiaj od pewnej Juleczki

"On jest sam i tak nikogo nie znajdzie i będzie miał dom, a ona ze swoim okarkiem i dzieckiem, musi się męczyć na 50m i jeszcze kredyt dobija jej budżet, bo ich bank oszukał i naciągnął na taki #kredythipoteczny "

Ona ma taki plan, żeby go zakręcić, jak to ujęła pochodzić za rękę, buzi buzi i zamienić na jakiś czas oskarka z kredytem na #przegryw z domem, żeby dziecko miało jakiś start w życiu.

Obawiam się, że jeszcze jej się uda, bo biedak się w niej #!$%@? i ona o tym wie. A wiadomo jak to zakochany facet, głupoty robi
Bo jutro jedzie do niego na "PARAPETÓWKĘ"

Myślicie, że warto mu o tym powiedzieć, bo trochę nie chce wyjść na kogoś kto chodzi po zakładzie i rozpowiada, co usłyszał?

#logikarozowychpaskow
  • 34
  • Odpowiedz
@Badmanek wszystko zależy jaki masz kontakt z tym kolesiem. Jeżeli tylko rozmawiacie w pracy jakieś zwyczajne rozmowy to bym odpuścił. Ale jeżeli opowiadacie o swoim życiu i problemach i macie dobry kontakt itp. To bym ostrzegł
  • Odpowiedz
@Badmanek: a skąd wiesz jaki ona ma plan? Mówiła Ci o nim?
Ogólnie to mam na dzieje że chłop ma na tyle rozsądku że wyczuje taką sztuczność itp.

nie wierze że opisana sytuacja nie jest tylko twoim wymysłem.


@RumunElfik2137: ja właśnie też mam wątpliwości, brzmi jak chytra zarzutka, zaczął przebiegle od zawiści, słowa wstępu, a potem nagle że baba chce go wydymać na mieszkanie.
  • Odpowiedz
@Kopiec-Kreta: Rozmowy jak w pracy. O wszystkim i o niczym, filmy, muzyka, gry i o przysłowiowej dupie marynie

Do tej pory mieszkał z rodzicami i w sumie zawsze mi mówił, że kasy nie brakuje, bo wydatki znikome i większość odkładał a i zarobki ma dobre. Bo w sumie jego życie to praca, więc nadgodziny i wyniki miał dobre.

Tak po ludzki mi go szkoda, bo ewidentnie chce go zrobić na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiszon87: a po co mam trollowac, przecież nie mój dom, nie moja Julka i nie moje życie.
Zdziwiłem się tylko ze można tak na hajs lecieć
  • Odpowiedz
@Badmanek: to mu powiedz i niech jej każe zostawić dziecko chłopu.
Tam u ciebie to niezła patola pracuje skoro komuś zazdrościcie, że chałupę dostał.
Remont chatki po dziadkach to często remont na grube fajsy.
  • Odpowiedz
@Badmanek: nie wiem dlaczego miałbyś trolować, przedziwne są dla mnie motywacje trolli internetowych.
Zazwyczaj chodzi o ból dupy, ale czasem po prostu o satysfakcje z tego jak w komentarzach płonie. W przypadku tego tagu raczej chodzi o podkręcanie atmosfery i zgarnianie z tego ubawu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qullion: nie mam pojęcie w jakim stanie jest chata. Może ruina, może zadbane. Powiem Ci, że nawet zaniedbane mieszkanie po dziadkach, to mógłbym przyjąć z pocałowaniem ręki. Niestety tak się nie stanie i trzeba samemu #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Badmanek: jeden dostaje, drugi nie, ty oddasz wnukom, ucieszą się.
Ja się odcinam od takiej patologii co chodzi i zazdrości innym. Walę prosto z mostu, że są nienormalni.
  • Odpowiedz