Wpis z mikrobloga

Ostatnio leciałem na Żuławy w totalnym tlenie, więc stwierdziłem że bez ciśnienia to mogę sprawdzić jak tam ten DDR obok głównej drogi w stronę Pruszcza prezentuje się po latach.

No, nie prezentuje się.
Chwilę później podziękowałem za te wyrypy i zjechałem na drogę. ¯\_(ツ)_/¯

"HURR DURR PEDALARZU WYPAD Z DROGI"

W komentarzu fotka kawałek wcześniej z przejazdu
#rowerowetrojmiasto #szosa #typowo
Wyrewolwerowanyrewolwer - Ostatnio leciałem na Żuławy w totalnym tlenie, więc stwierd...

źródło: comment_16556642769oXVLkwalvnN0ygUgEnqWm.jpg

Pobierz
  • 11
Ogólnie szkło na ścieżkach/chodnikach to jest straszna plaga xD


@MtEverest: Najlepsze, że przy wypadku kierowca jest prawnie zobowiązany posprzątać po sobie, z tego co pamiętam. Zamiatanie szkła nie jest po stronie straży.

@Polinik: To tak przypadkiem, serio. Jak jadę poplotkować na rowerze albo się zrelaksować na mieście (chociaż to nie jest wykonalne...) to normalnie po DDR jeżdżę, ale teraz po prostu utwierdzam się, że przy tych wyższych prędkościach mądrzejsze i
wnioskuję że całkowicie legitna jest tam jazda drogą?


@Wyrewolwerowanyrewolwer: na razie tak, ale całe szczęście miasto dba o rowerzystów i planuje tam zrobić CPR xD aby przypadkiem zbyt wygodnie nie jechało się ani rowerem, ani nie spacerowało, a kierowcy mieli argument w postaci "tam masz ścieżkę pedalarzu". "Gdańsk, rowerowa stolica" <3

Pomijając, że kierowcy nawet mając dwa pasy nie potrafią zachować odległości, to śmiganie Traktem jest wygodniejsze, bo raz że przejazdy
N.....y - > wnioskuję że całkowicie legitna jest tam jazda drogą?

@Wyrewolwerowany...

źródło: comment_16556661411iQsohR2wV4Y3PgyYxcrHB.jpg

Pobierz