Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak zostałem zjechany i wyśmiany na Wykopie gdy poczas pierwszych wzrostów stóp procentowych twierdziłem że ze zaraz po ludziach ze średniej klasy PiS zacznie zabierać pieniądze ludziom równiej z klasy niższej i oni również to mega mocno odczują nawet jak nie mają kredytu. Narracja była prosta wzrost stóp procentowych = ludzie bez kredytów nagle będą mieli łatwiej bo inflacja mocno przyhamuje. Minęło pół roku i cenę benzyny mamy najwyższą w historii a zaraz wraca podatek xD. Wynajem leci również głęboko w górę. Już nie chcę mi się tłumaczyć dlaczego ale zapiszcie post i zobaczycie że jeszcze jakieś pół roku i będą absurdalne wzrosty podatków dotykające klasę pracująca i klasę średnia już jeśli włączymy TV i TVP zostajemy z każdej strony atakowani że potrzebne są trudne decyzje na trudne czasy, PiS celuję tylko w elektorat Emerytów więc przygotujcie się na niezłe ruchanie głęboko analne przez następne 4 lata

#kredythipoteczny #nieruchomosci #inflacja #orlen #pis #polityka
  • 1
Minęło pół roku i cenę benzyny mamy najwyższą w historii a zaraz wraca podatek xD. Wynajem leci również głęboko w górę. Już nie chcę mi się tłumaczyć dlaczego ale zapiszcie post i zobaczycie że jeszcze jakieś pół roku i będą absurdalne wzrosty podatków dotykające klasę pracująca i klasę średnia już jeśli włączymy TV i TVP zostajemy z każdej strony atakowani że potrzebne są trudne decyzje na trudne czasy, PiS celuję tylko w