Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie utwierdzilo kilka miesięcy temu, że będzie zwala? (pisałem o tym ponad 3 miesiące temu, zeby nie dotykać)

https://www.wykop.pl/wpis/65397005/czy-wy-rowniez-mirki-uwazacie-ze-telewizja-to-zakl/"

Reklamy w telewizji i nakręcanie w mainstream na giełdę, przez taka panią, co lubi mordą ciosy blokować, oraz przez gościa na krypto

Generalnie Interesuje się co się działo w historii i od razu skojarzyło mi się to z latami 30..
Mianowicie,w tym czasie kazdy zarabiał na giełdzie, mogłeś się zawet zapozyczyc u brokera, za 100 dolców, brałeś akcji za 1000 i było fajnie... Do czasu...

W czasie czytania albo oglądania historii lat 30 utkwilo mi jedno bardzo ważne zdanie w pamięci -
Jeśli nawet pucybuty znalazły się na giełdzie, to najwyższy czas się zawijać

Wiem jedno, ze celebryci maja masę fanatyków, co ich lubią,obserwują,słuchają, mają po prostu podsłuch
Polityków nikt nie lubi i nie za bardzo wierzy, także Oni wykorzystują znanych ludzi do mówienia społeczeństwu co jest akceptowalne a co nie, oraz do promowania różnego rodzaj ściem
Zobaczcie co zrobił z wyznawcami Musk, wierzą we wszystko co im powie, choć wie, że będzie tracić na wartości, pier... li głupoty, żeby nie wystraszyc inwestorów, czytaj kawcow kapitalu
(też o tym piszę od miesięcy, że to kłamca sciemniacz, manipulant)

Jakoś w hossie nie było w tv ani jednej reklamy
Natomiast podczas największego pogromu od dekad(to dopiero początek) naganiaja na giełdę, bo tak bardzo są zatroskani o czyjeś pieniądze

Celebryci-polityka
Pucybuty-Kowalscy

Historia zatoczyla kolo

#gielda #inflacja #recenzja #banki #finanse #ekonomia #polityka #pieniadze #inwestycje
Pobierz
źródło: comment_16556480609pQ0jHccQptkqqr60kBmeB.jpg
  • 5
@zjadaczszyszek3000:
Bo te lajzy maja za to płacone, od tego Oni sa
Przecież to jest potencjał, żeby od razu dotrzeć do miliona baranów i nagonic na cokolwiek

Człowieku, glaby zostaną z obrazkami za milion i będą sobie mógli na to popatrzeć, bo tego nikt niedługo nawet nie dotknie, nie kupi, bo niby za co?
Cale pokolenia zrobili w ch..a,wydrenuja ich do cna i kto będzie miał siano na jakąkolwiek inwestycje?
No