Wpis z mikrobloga

tag mojej niewidomej kotki - #kotkawandzia
Można obserwować, będę starała się wstawiać filmiki/zdjęcia z jej codziennych zajęć i tego, jak sobie z nimi radzi.
Wycięli jej oczy, miała koci katar i znaleźli ja w wieku 2 miesięcy, już z przetartymi infekcja, nie udało się ich uratować. Czasem piszą mi tu, ze lepiej byłoby ja uśpić, wiec dodaje w postach informacje „lepiej by było jakby stara cie uśpiła” bo jak pisze to w komentarzu to moderacja usuwa, a tego który nawołuje do morderstwa zdrowego zwierzęcia zostawia.

Wandzia radzi sobie super, jest bardzo ciekawska, towarzyska i czuła, myje się nawzajem z moimi dwoma innymi kotami i to ona jest taka najbardziej właśnie, by tego pilnować - chodzi za reszta i co chwile ich myje ()

#pokazkota #koty #kot #zwierzaczki #zwierzeta #chwalesie
czaszkopranie - tag mojej niewidomej kotki - #kotkawandzia 
Można obserwować, będę s...
  • 6
  • Odpowiedz
@7160: moj kot jest kotem niewychodzacym, jak być powinno, zatem nie uderza w żadne drzewa ( ͡º ͜ʖ͡º)
I w nic praktycznie nie uderza, koty maja wibrysy dzięki czemu pozwala się tego w 99,9% przypadków uniknąć. Jeśli w coś wchodzi, to tylko dlatego ze np polozylam buty na środku pokoju, przestawiłam stolik, czy krzesło.
To ze ty bez oczu #!$%@?łbyś w drzewa, nie musi automatycznie
  • Odpowiedz