Wpis z mikrobloga

  • 0
@sols Ja za to myślę nazbyt abstrakcyjnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeżdżąc po asfaltowej ścieżce obok głębokiej wody już widzę jak się topię. Tak mnie to ryje, że błędnik siada i rezygnuję. To samo mam z małymi dziećmi przy ulicy. Od razu widzę katastrofę. Przez to jestem bojącą dupą. Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Każdy jest inny
  • Odpowiedz
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: kliknij na źródło pod filmikiem to ci otworzy link.
Wtedy będziesz mógł się pośmiać z ustawionego filmiku jak to kobiety są głupie jednocześnie nie umiejąc otworzyć linku w nowej karcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sols: fajnie fajnie. Można obejrzeć ustawiony filmik i od razu poczuć się lepszym od milionów ludzi xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Beekeeper: nawet nie zdajesz sobie sprawy ile milionów ludzi w PL nie potrafi myśleć abstrakcyjnie, ratuje ich tylko to że rodzice lub ktoś bliski wciągną ich na pracę która nie ma nadzoru która polega na czekaniu na klienta, zwykle są to urzędy , gdyby mieli normalną pracę posypały się zwolnienia za bezmyślność i by żarli gruz.

@sols: na obecny moment 345 osób myśli, że jest w tej drugiej
  • Odpowiedz
@submar1ner: dlatego napisałam, że nasze obserwacje są g---o warte :D głupota nie ma płci, ale pewne skłonności już tak i nie mam tu na myśli uwarunkowań biologicznych, a społeczne, podział na role i pewne schematy wychowania ze względu na płeć. Chociaż moim zdaniem w tych czasach już się to mocno rozmywa, właśnie przez to, że nie ma już nacisku na to wychowanie "odpowiednie" dla płci. Ogólnie to g---o wiem i
  • Odpowiedz