Wpis z mikrobloga

Jak mnie rozwala głupota i roszczeniowość tej patologii z #nieruchomosci . Te płacze, że ich nie stać na #mieszkanie bo to pół bańki albo wynajem 2k.
Bo oczywiście wszyscy muszą mieszkać w centrum miasta wojewodzkiego i do pracy to 10 min na piechotę, a w sumie to i tak najlepiej jakby wozili od drzwi do drzwi ()
Tymczasem nikt nie patrzy na mniejsze gminy wokół takich miast. Często dobrze skomunikowane z dużymi miastami albo własną specjalna strefą ekonomiczna. Z całą potrzebna infrastruktura, dość zadbane i z cenami o połowę niższymi.
Ale nie. Ja to MUSZE w centrum wojewodzkiego. Bo inaczej to UJ a nie życie. Choć i tak to życie sprowadza się najczęściej do tego, że idzie jeden z drugim do zabki po p--o i wraca przed komputer.
Tymczasem na yt coraz więcej filmików Ukraincow - "o patrzcie tylko 15 tys mieszkańców a wszystko tu mają, nie trzeba nigdzie jeździć, a jakie zadbane i do tego do Krakowa/Wrocławia/Poznania tylko 30 min...a nawet na miejscu są zakłady. A mieszkania jakie tanie- za połowę ceny! "
Trochę mi was żal.
Na wojewodzkie was nigdy nie będzie stać choćbyście nie wiem ile płakali i ile wyciągali łapy po komunałki budowane za cudze, a tam gdzie da się wygodnie i tanio żyć to czuje niedługo powykupuja emigranci. Bo przecież wielki pan nie będzie mieszkał w jakiejś dziurze xd I zostanie wam tylko płacz na tagu ¯_(ツ)_/¯
#takaprawda
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WiesniakzPowolania: często słyszałem ten argument ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdemu według potrzeb, chce do kina - wsiadam w samochód i w 35 minut wysiadam na Bielanach czyli tyle ile zajmowało mi dojście do przystanku i przejazd tramwajem na magnolie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mieszkałem w NL, w Polsce w samym centrum Wrocławia i na Pradze w Warszawie i za nic bym nie
  • Odpowiedz