Wpis z mikrobloga

Sobota godzina 7 rano. Na osiedle wjeżdża śmieciara i to tyłem wydając przy tym dźwięk cofania jak to pojazdy ciężarowe. Nie dość że hałas poteżny to gdy zrobili swoje pan czysciciel się jeszcze wydarł "wstawać k#rwa hahaha". Gdzie to można zgłosić?

#zalesie #patologiazmiasta
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@I_am_the_liquor: za cofanie ciężarówką to nigdzie. Ale jeżeli gość o 7 rano drze ryja 'wstawać #!$%@?' to juz jak najbardziej do MPO, najlepiej na twitterze itd jakbyś jeszcze zdjęcie wrzucił, że ich pracownicy się zachowują jak nawaleni menele pod blokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykopek to jak taki prosty chłop, chce sobie znaleźć zawsze coś co pasuje mu do światopoglądu i to udowodnić. Tutaj sobie taki prosty wykopek wyłapał jedynie informacje, że na nowym osiedlu oskarkom deweloperskim przeszkadzają ciężko pracują ludzie z rana. Informację, że drą ryja jak patologia, kompletnie pomijają, bo to nie pasują do światopoglądu.
  • Odpowiedz
@Murasame dokladnie, umiejętności czytania ze zrozumieniem zero, byle #!$%@?ć się do opa że oskarek i jak w ogóle śmie śmieć nie być takim gównem jak oni.
Dzbany nie rozumieją, ze nie chodzi o to, że ktoś wykonuje swoją pracę w takich godzinach a o to, że dodatkowo i całkowicie nie potrzebnie, się przy tym wydziera
  • Odpowiedz
Gdzie to można zgłosić?


@I_am_the_liquor: pisz do zarządu dróg i oczyszczania. Ale co oni mają zrobić i kiedy śmieci wywozić? Z tym nic nie zrobią, jedynie za okrzyki jakąś naganę może dostać ziom.

Ja miałem kiedyś czyszczenie drogi pojazdem z taką wielką szczotą pośrodku pojazdu. I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie robili tego o 2 w nocy, a sam pojazd jechał 5km/h spokojną osiedlową drogą, więc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janusz-kopyto: pewnie wszyscy mają ID badge nad głową i łatwo zobaczyć skąd są a syf jest podpisany danymi GPS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Waspin: @kaaban: - Wczoraj i przed Wczoraj mialem "przyjemność" na szlaku w Tatrach spotkać sie z prostakami - ktorzy pozniej okazali się być z Warszawy... Tak wiem nie każdy z Warszawy jest taki i chamstwo pochodzi z rożnych zakątków kraju (najwidoczniej my mieliśmy takie szczęście z dziewczyną)....
  • Odpowiedz
@kicek3d: Tutaj akurat nie ma nic niesamowitego. Ludzie nawrzucali jakiegoś syfu, który się przykleił, to jakoś muszą sobie z tym poradzić. Darcie ryja chyba w tym nie pomoże, chyba że typ miał jakieś supermoce, wtedy OP niepotrzebnie się przyczepia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@janusz-kopyto: oczywiście, skoro mieszkańcy Warszawy to 5% ludności kraju, to statystycznie co 20 osoba, którą spotykasz jest z Warszawy co nie oznacza że chamstwo nie zamieszkuje również wszędzie indziej i niewiele ma to związku z tematem że jak się chce, to da się ustalić, że śmieciarki nie jeżdżą o 6 rano co w reszcie kraju jest absolutnie niemożliwe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@I_am_the_liquor: zgłoś mamie, żeby ci stopery kupiła bo dzidziuś spać nie może. Wiesz, że jest robota do zrobienia, a twoje kubły nie są jedyne do opróżnienia? To, że są pierwsze na trasie cóż, życie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kaaban: Dokładnie. Ale to z niego dostaniesz mandat, jak za głośno się zachowujesz - bez względu na porę dnia. CBDO.


PS.
Przeczytaj moje wcześniejsze wpisy w tym wątku.

@arysto2011: No czyli nie ma żadnej ciszy nocnej
  • Odpowiedz