Wpis z mikrobloga

Jest coś pomiędzy aseksualnością a "normalnym" pociągiem seksualnym? Jestem hetero #!$%@? ale jakoś nigdy nie czułem nacisku na sam seks. Jak jest okazja to wiadomo ale jakby mnie ktoś szczerze spytał to wolę rzeczy typu długie całowanie, tańce z "miziankami", przytulanie i tego typu ¯\_(ツ)_/¯ Jakby mój mózg jarał się bardziej aspektem mentalnym niż fizycznym.

#zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 8
@L3gion:

ale jakoś nigdy nie czułem nacisku na sam seks. Jak jest okazja to wiadomo ale jakby mnie ktoś szczerze spytał to wolę rzeczy typu długie całowanie, tańce z "miziankami", przytulanie i tego typu


Ej u mnie to samo a myślałem,że tylko ja tak mam :D
@xydeN-: Od wczoraj ledwo śpię bo z taką jedną najpierw przetańczyliśmy noc przy muzycznych hitach a potem leżeliśmy na trawie po środku parku. A mimo to nic "więcej" nie chciałem ¯\_(ツ)_/¯
@L3gion:

Dla mnie kiszenie ogóra chyba też nie jest najważniejsze
Dla mnie to wlasnie jakieś leżenie w parku w trawie albo jakies przytulenie po prostu czy objęcie albo chwycenie za rękę
Takie wiesz,proste rzeczy a chyba by na mnie bardziej działały tak myślę
Dla mnie kiszenie ogóra chyba też nie jest najważniejsze


@xydeN-: Powiem więcej, jest przereklamowane. Seks bez uczuć to jak walenie konia innym ciałem... ehh, czyli wychodzi ze mnie demi-seksualizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3gion:

W sumie u mnie te popęd jest i jest nawet dość wysoki bardzo czasami w końcu jestem młody koń i powinno mi się non stop chceć,ale jakoś to kontroluje wszystko i żyje się normalnie
Ten popęd u mnie jest wysoki,ale nie mam parcia,że musz koniecznie w którejś zakisić i po prostu muszę bo ruchańsko itd itd
Jakoś się hamuje i takiej bliskości romantycznej bardziej brakuje, takiej cielesności ale nie seksualnej