Wpis z mikrobloga

Cytuje z Filmwebu "Poszedł by z dzieckiem na film ale niestety Disney stał się polem do popisu dla LGBTowskiej mniejszości i próbuje indoktrynować mi dzieci. Totalne dno".
Naprawdę ludziom tak przeszkadza, że całuje sie kobieta z kobietą w paru sekundach filmu? A jak od lat sie całuje księżniczka z księciem to nikt problemu nie ma. Niech mi ktoś powie, że Polska nie jest krajem homofobicznym.
Ps: znlazłam tez wiele memów, że powinno sie zakazać takich scen pic rel #lgbt
Pobierz
źródło: comment_16554924596F1bFAVZcAI2w0eT6LCo8M.jpg
  • 58
@xblackwidowx: no dobra pewnie zostane opluty i nazwany konserwa, ale.

Czy przeszkadza mi to? Tak. Czy pojde z synem na ten film? Moze kiedys obejrzymy, sama scena z tym pocalunkiem nie jest w ogole szkodliwa.

A teraz czemu mi przeszkadza. Przeszkadza mi dlatego, ze w ostatnich latach jest po prostu tego za duzo. Na wszystko jest miejsce i czas, uczenie malych dzieci na sile o tym, ze pan moze z panem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xblackwidowx: @WielkiNos: ja się zawsze zastanawiam, po co?
Rozumiem że w normalnym filmie orientacja jest częścią danej postaci i może grać rolę, ale w bajce ma to jakikolwiek sens poza pokazaniem światu "jesteśmy tolerancyjni, wspieramy LGBT"? Bajki są formą rozrywki ale mają częściowo za zadanie uczyć dzieci niektórych wartości, fakt. Tylko czy taka wzmianka jest do czegokolwiek potrzebna?
@xblackwidowx: ale #!$%@? całowanie chłopa z babą to chyba coś całkiem naturalnego i normalnego. a chłop z chłopem nie jest naturalny, nie rozmnoży się, to nie jest coś co natura chce przekazać dalej, to ma umrzeć i się nie rozmnazać, to błąd genetyczny, choroba, trzeba to wyleczyć, pokonać. Raka mózgu też chcesz dzieciom w kinach pokazywać?
@mnemonk: @wzasadzie: leworecznosc nie spowoduje wyginięcia gatunku. Jakbyśmy byli małpami a homoseksualność byłaby dziedziczna lub zaraźliwa to byłby to koniec gatunku. Jeżeli byłoby to dziedziczne lub zaraźliwe w tych czasach to cały świat nauki aktualnie miałby w dupie małpią ospę lub covida i skupiałby się jedynie na zwalczeniu homoseksualizmu, bo to w skali 20 lat oznaczałoby globalną utratę jednego pokolenia. Biorąc pod uwagę powyższe uważacie że to jest naturalne i
@rmk93: No właśnie z jakiegoś powodu się nie eliminują i są obecne u wielu gatunków xD Poza tym serio, jako argument podajesz, że homoseksualność spowoduje wymarcie ludzkości? xD Poza tym jeśli tak bardzo zwracasz uwagę na „naturę” to może jej to zostawmy? Jeśli nasz gatunek wymrze to widocznie tak było lepiej xD Ale ty jesteś mocno ograniczony chłopie, aż ciężko te wysrywy czytać, bo są mocno głupie nawet jak na wykopowe