Wpis z mikrobloga

smutne to ()


@2MSR: nie smutne tylko to kwestia innej kultury, dla nas to jest niezrozumiale, tak samo oni nie rozumieja naszych zwyczajow. ale potem przyjdzie taki polaczek emigrant i bedzie sie chwalil ze "w szwecji to jest kultura, a u nas jest chlew obsrany gownem"
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: myślę że u nas powinno być podobnie jak na południu. To jest pewne przełamanie lodów, okazja do dyskusji i wymiany doświadczeń. Myślę że ludzie czują się nawet skrępowani jak stół jest pusty gdy są goście. Dyżurne ciastka zawsze są w szafce.
  • Odpowiedz
nie smutne tylko to kwestia innej kultury, dla nas to jest niezrozumiale, tak samo oni nie rozumieja naszych zwyczajow. ale potem przyjdzie taki polaczek emigrant i bedzie sie chwalil ze "w szwecji to jest kultura, a u nas jest chlew obsrany gownem


@pieknamarion: No tak tak, kwestia innej kultury, trochę mi się przypominają memy tego typu jak słyszę coś takiego XD Nie krytykuj czegoś broń boże bo to czyjaś kultura. Dla
nn1upl - > nie smutne tylko to kwestia innej kultury, dla nas to jest niezrozumiale, ...

źródło: comment_1655491311ViYjXvkuQ1omfF6aPcUZL1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: Ja pracowałem z Islandczykiem to jak jechał na obiad, późne śniadanie to zawsze naciskał abym jechał z nim, inni mnie na wigilię zaprosili. Jak pracowałem dla innych Islandczyków to tam zawsze ktoś na chatę wbijał i normalnie wszyscy jedli. Trochę zaskoczenie że są na czerwono.
  • Odpowiedz