Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koloses: ale mogą schować, to jak coś się od Ruskich kupilo 2 lata temu to mozna sprzedać ale jakby taki sam produkt kupili w marcu to już wtedy nie?
@Gensek wyprodukowano w Rosji, CEDC tylko importował

Wg mnie tak nie powinno być. Albo są sankcje i bojkot Rosji albo każdy leci w #!$%@? i szuka wymówek, żeby opchnać. Co to ludziom mówi skoro produkt zrobiony w Rosji dalej można kupić w
@tmn007: Zwróć uwagę na datę produkcji. Co mają to #!$%@?ć do śmietnika? Towar został zapłacony, ruski już zarobił a jak się go w Polsce zutylizuje to Polak tylko na tym straci. Trzeba zejść z zapasów a kolejne już produkować w kraju. Maspex ma te moce więc da radę. Do tego CEDC produkowało wódki budżetowe typu żubrówka biała co dodatkowo mnie cieszy!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gensek: mogli by to schowac na czas tej syt która sie odbywa. Tym sposobem każdy tylko mówi, że coś robi. Nikt tego nie kupuje, nie jest na przecenie nawet. Tak trudno pomyśleć i nie wystawiać tego? A tak najlepiej jakby ostentacyjnie to #!$%@?!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koloses: i po co robisz takie durne prymitywne porównania? Co ma jedno do drugiego?

@Gensek: Ty to nie Kaufland też upraszczasz temat. Za granicą wojna, każdy #!$%@? o sankcjach a zwykly Kowalski idzie do sklepu i widzi na półce, że dalej sklep sobie w najlepsze sprzedaje Ruską wódkę... to po co te sankcje sobie pomyśli, czemu ja mam cierpieć bo wszystko coraz drozsze, politycy na lewo i prawo mówią o
@tmn007: To niech się Kowalski douczy i wtedy przestanie mieć problem gdy zrozumie czym jest łańcuch dostaw i że nawet po przerwaniu go produkty nie znikną z półek z dnia na dzień. Moje porównanie było tak prymitywne jak twój pomysł z chowaniem ruskiej wódki do magazynu, bo jej widok może zgorszyć kogoś, kto nie potrafi ruszyć głową xD W końcu pałac kultury mamy też od ruskich, a że dostaliśmy go x
@tmn007: Eksport alkoholu z czego większość to piwo to około 0.1% całego Rosyjskiego eksportu. Butelka ruskiej wódki w Kauflandzie to jest naprawdę pomijalny problem. Strukturę rosyjskiego eksportu znajdziesz [tutaj](https://tradingeconomics.com/russia/exports#:~:text=Russia's%20main%20exports%20are%3A%20fuels,agricultural%20products%20(5%20percent).) Pamiętaj o tym jedząc warzywa na ruskich nawozach, jeżdżąc na oponie na alufeldze z ruskiego aluminium czy podcierając dupę papierem toaletowym z ruskiej celulozy.
mogli by to schowac na czas tej syt która sie odbywa. Tym sposobem każdy tylko mówi, że coś robi. Nikt tego nie kupuje, nie jest na przecenie nawet. Tak trudno pomyśleć i nie wystawiać tego? A tak najlepiej jakby ostentacyjnie to #!$%@?!


@tmn007 Tobie to łatwo gadać, bo pewnie sam nic nie tracisz. Najłatwiej innym rozkazywać jak mają żyć, bo to oni tracą, a nie Ty.