Wpis z mikrobloga

@Bajo-Jajo: Człowieku to Ty przedstaw argumenty pod swoją tezę, ja każdemu mogę mówić, że kłamie xD

limity spowodowaly w polszy likwidacje produkcji mleka przez co obecnie wiekszosc mleka musi byc importowana z francji i niemiec


Citation needed.

przypominam ze unia zakazala polowow w baltyku ale tylko w polskich wodach przybrzeznych, szwecja czy finlandia moga spoojnie lowić


Citation needed.

unia nie jest wspolnota gospodarcza tylko centralnie sterowanym kolchozem z arbitralnie uchwalanymi prawami
@Bajo-Jajo: umiesz czytać? Napisał ci gościu wcześniej że od 8 lat nie ma limitów.

Polska produkuje 14mld l mleka rocznie co czyni ją samowystarczalna a 30% nadwyżki eksportujemy jako mleko w proszku i inne przetwory( jesteśmy np 3 eksporterem z UE do Chin)

Produkcja mleka w Polsce w ostatnich latach rozwijała się mocno gdzie na zachodzie spada ponieważ brak ludzi do pracy w tej gałęzi rolnictwa ( praca 365/7/24) w Polsce
limity spowodowaly w polszy likwidacje produkcji mleka przez co obecnie wiekszosc mleka musi byc importowana z francji i niemiec


@Bajo-Jajo: I dalej brniesz w kłamstwa olewając co napisałem ... Oczywiście musisz pisać "polsza" ruski trolu.
jesteśmy EKSPORTEREM mleka nie importerem, #czarna

Dla zainteresowanych: https://www.kowr.gov.pl/uploads/pliki/wydawnictwa/2020/broszura_rynek_mleka_13.11.2020.pdf
przez co obecnie wiekszosc mleka musi byc importowana z francji i niemiec


@Bajo-Jajo: źródło kłamco, potem zajmiemy się innymi twoimi oszczerstwami, z tego co wiem eksportujemy coś około 1/4 produkcji bo reszta wystarcza na krajowe zapotrzebowanie ale poczekam na twoje żałosne fikołki
ps. polacy o swoim kraju piszą w różny pogardliwy sposób ale "polsza" sugeruje kacapa bądź pożytecznego idiotę kremla, tak samo jak to że 3/4 twoich wpisów to zła ukraina,