Wpis z mikrobloga

dlaczego niepopularna opinia?


@moll: Często spotykałem się z krytyką, że popieram dyktatora a nie hurr durr wolność xD
Za poglądy na temat Palestyny też byłem krytykowany. Ile ja sie nasłuchałem na historii w Technikum o tym ze tak niewolno xD

No i sam brak Kadafiego przyczynił sie też troche do rozprzestrzenienia Państwa Islamskiego
  • Odpowiedz
@Wookash071: chyba "wolność". Demokracja powinna być liczona w głosach wyborców a nie tonach wystrzelonej amunicji i zgruzowanych budynków.

Taaa, Palestyna też nieźle uruchamia publikę. Ale jakby prześledzić początki podrugowojenne pewnego nowego państewka to oni ze wszystkimi sąsiadami robili dymy o granice i stan posiadania. Chyba nauczyli się od mistrzów fachu xD

Nie każdy zamordyzm jest do szpiku kości zły
  • Odpowiedz
@moll: No nie każdy. Ale dla osób nie w temacie takie sytuację są zero jedynkowe. Porównywalne z jakimiś skrajnymi przypadkami z chińskiego rządu. Ja zawsze mówiłem, ze tam Kadafi trzymał to za morde. Ale jakoś to szło do przodu. I ewidentnie szło skoro jego zabrakło a w kraju zrobił się syf totalny. A temat Palestyny zawsze jest argumentowany drugą wojną światową xd
Zaskakujące było to, że nauczycielka od historii mówiła
  • Odpowiedz
@moll: No ja w podbazie i gimbazie miałem babeczkę co nam dyktowała słowo w słowo każda lekcje z podręcznika xD
W technikum było lepiej, bo babka z głowy wszystko mówiła. Ale przy 2WŚ już sie zaczynała zapetlac. Dwa lata miałem regularnie powstanie warszawskie, Sybiraków(w tym oglądanie Jeniec: Jak daleko nogi poniosą jako przykład obozu xD) i coś szczątkowe tematy o radzieckiej Rosji po wojnie.
  • Odpowiedz
@Wookash071: dlatego podobało mi się podejście wykładowcy od cudów z zakresu elektryki i elektroniki na studiach,.który wymiar godzin na przedmiot skwitował stwierdzeniem, że to jakaś komedia i on będzie kontynuował konwencję xD
  • Odpowiedz
@k8vonG: Cooo?XD Chyba na tym polega rozmowa ze dwie osoby w niej uczestnicza a nie ze jedna zadaje pytania a druga odpowiada dwoma słowami jakby to wywiad był
  • Odpowiedz
Ale się zesraleś xD jak się z kimś gadka nie klei to nie rozmawiaj z tym k---a kimś a nie masz pretensje, że Cię nie zabawia xD


@k8vonG: ale się różowa zesrała bo typek się w-----ł jak mu laska odpowiada w stylu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wookash071: Stara zasada jeśli się gadka nie klei i laska sama również nie zagaduje to się odpuszcza temat i elo jedziesz dalej. Najgorsze takie ciągnięcie za język
  • Odpowiedz
@k8vonG: Cooo?XD Chyba na tym polega rozmowa ze dwie osoby w niej uczestnicza a nie ze jedna zadaje pytania a druga odpowiada dwoma słowami jakby to wywiad był


@QTINIO: No właśnie, skoro wiec ta rozmowa nie spełnia oczekiwań jednej ze stron, najlepszym rozwiązaniem jest foch, „nie to nie” i radosne jej bezcelowe kontynuowanie ()
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: dziwic się jak na "twoje" miejsce ma 50 innych? Też by się nie chciało odpisywać, a nawet jak już z kimś kręcą to wchodzi "a może kolejna para będzie lepsza"

Zresztą mam znajoma, taka zwykła, zwyczajny kartofelek, 300 lajkow w dobe w wawie. No laska 5-6 na 10 z wyglądu, a k---a 300 lajkow z d--y. Ja w rok tyle bym nie miał, może nawet we dwa. Oczywiście jadąc
  • Odpowiedz
@Wookash071: kolego raz to szanuj swój czas a dwa to nie buldup tym loszkom, że nie odpisują tylko wal śmiało z pytaniem o spotkanie albo o numer telefonu, żeby pogadać na telefonie i wtedy po 30 minutach pogadanki czym się zajmujecie w życiu i czym inferesujecie proponuj spotkanie. Ja tak poznałem swoją dziewczyne, choć wiadomo, że najpierw z 50 dziewczyn spłoszyłem a z 5 innymi nic nie wyszło po jednym
  • Odpowiedz