Wpis z mikrobloga

@Rustyyyy: Ale po co ty dajesz takie skrajne opcje, jaki to ma sens xD na szczęście mamy trochę tego mięska po środku

wybieram lewicę. przynajmniej nie obiecuje mi zniszczenia demokracji w Polsce, legalizacji pedofilii, czy stworzenia z naszego kraju podnóżka Rosji, czego chce Korwin.
@RazumichinZiK:

1. lewica to frakcja rewolucyjna, która przeprowadziła swoją rewolucje na wcześniej 100% prawicowych królestwach.
Nie było tak, że lewicowcy zakładają sobie swoje własne państwo od 0, zawsze pojawiała się grupa rewolucjonistów która zaczęła korumpować ludzi niemożliwymi do realizacji postulatami (ale po przejęciu władzy nie było nikogo aby ich z tego rozliczyć)

2. prawica dzisiaj albo ma wypaczone wartości (protestanci i od 2 soboru katolicy też) albo została zinfiltorwana od środka
@EvilToy: Dobrze, to ja Ci słońce wyjaśnię. Dychotomia jest uznana za zaburzenie i #!$%@?ą się nią najczęściej jednostki o zaniżonej inteligencji. Takie też jednostki są najbardziej podatne na wszelkie manipulacje i mogą dopuścić się nawet do zbrodniczych posunięć w imię swojej ideologii. Mem jako mem jest zabawny, rzeczywistość natomiast jest zgoła inna, a postrzeganie wszelkich szarości w realnym życiu jest najzdrowsze. To jeszcze powtórzę po poprzedniej osobie, obie skrajne strony są
@night_witch95: Modo, ale ja nigdzie nie napisałem, że centryzm jest zły. Ja wkleiłem memika, który krytykuje symetryzm, a to trochę coś innego. Szarość jest cool, wywyższanie się poprzez stawianie równości obu stronom już mniej.

wkleić memika, oczywiście BEZ wyjaśnień, bo Twój mem wyczerpuje temat, natomiast od pozostałych oczekujesz wyjaśnień, argumentów i eseju ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To co zrobiłem jest reakcyjne, więc mnie usprawiedliwia.