Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Blackpill: skuter jest zwrotniejszy, szybszy bo nie zmieniasz biegów, masz miejsce na kask i zakupy, jakieś schowki w 125 to może upchniesz kilka śrubokrętów pod siedzenie, zasłania nogi i tors wiec jak pada to nie zmokniesz chyba że bedziesz stał w korku
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Afera_zbozowa: nie każdemu pasuje pozycja na skuterze
Próbowałem raz i nigdy więcej także @Towarzysz_Blackpill: musisz spróbować sam czy w ogóle dasz radę jeździć skuterem.
Jeśli tak to skuter. Jeśli nie to 125 z kufrem centralnym i też można przewieźć jakieś zakupy czy schować kask
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Towarzysz_Blackpill: imo do miasta to nawet 50cc Ci starczy, mam moto 125 (biegowe) i po mieście to aż bym posmigal takim skuterem. Wygodniejsza pozycja (kibel), nie trzeba zmieniać biegów, odkrdcadz gaz i jedziesz, taki lepszy rower
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola Moj samochód w mieście pali 6.97 przy odcinkach 4-10 kilometrów nie wiem jakim polonezem czy zukiem ty jeździsz A skuter 125 to ci spali 2-2.5 litra ale to chyba w Świebodzinie. Nawet niechinczyk ci nie spali tak mało w normalnym dużym mieście.

A chińczyk tani to i 4 łyknie w korkach
  • Odpowiedz
@Norskee: Moja hinda pcx pali 2.4 a odkręcam manetkę na maxa. Jazda po Warszawie. ¯\_(ツ)_/¯

Moj samochód w mieście pali 6.97 przy odcinkach 4-10 kilometrów


@Norskee: Chyba w dieslu. Czyli za naprawy rocznie zapłacisz drugie tyle co za paliwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ignacy_Loyola: Suzuki Celerio ojca, latem pali 4,5l benzyny po mieście, zimą litr więcej. Z innych fur to Hyundai Getz 1.1 7l po mieście, tyle samo w mieście pali mi obecny diesel 2.0 HDI 90 w Pugu z 2002, który w dupie ma to czy jadę trasę czy w miejskich korkach bo nie ma fabrycznie dpf/fap i innych uprzyjemniaczy. 10 po mieście to mi tylko Lanos brał.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Blackpill: do miasta to pewnie skuter, dynamiką nie będzie się wiele różnił od motocykla a będzie wygodniejszy i dużo prostszy w obsłudze, sam nawet nad tym myślałem ale nie mam gdzie go trzymać
  • Odpowiedz