Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fajka: kiedyś były szybkie ścieżki kredytowe tj wstępna odpowiedź w 7 dni. Jak serio chcesz to jutro dzwoń do dobrego doradcy :p
  • Odpowiedz
@Kurczak2022: Kurde w sumie mnie też to interesuje, ktoś wie?


@Fajka: Szanse na uzyskanie kredytu (czyli podpisanie z bankiem umowy) do końca tego miesiące są bardzo małe. Przygotowanie dokumentacji i sam proces kredytowy będą trwały zbyt długo. Pewne możliwości widzę w banku Millennium, gdzie występują szybkie ścieżki procesowania wniosków.

@emenems: przecież żaden bank Ci teraz nie podpisze umowy, będą woleli poczekać.


@sam_szatan: Umowy są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcpol: Jestem już na finalizacji wniosku, spodziewam się decyzji kredytowej w tym tygodniu. Jezeli przedłużą specjalnie decyzję żeby nie podpisać w czerwcu to będzie niefajnie.
  • Odpowiedz
@marcpol: Jestem już na finalizacji wniosku, spodziewam się decyzji kredytowej w tym tygodniu. Jezeli przedłużą specjalnie decyzję żeby nie podpisać w czerwcu to będzie niefajnie.


@Fajka: Jaki to bank?
  • Odpowiedz
@marcpol: Santander


@Fajka: Obecnie czasy procesowania wniosków w tym banku są krótkie, decyzje są wydawane w większości przypadków w terminie do 21 dni.

Zwracam też uwagę, że częstym przypadkiem jest złożenie wniosków do kilku banków jednocześnie, z tej perspektywy zwlekanie z wydaniem decyzji przez bank jest niekorzystne, z perspektywy klienta wybór nieznacznie mniej korzystnej oferty, ale z możliwością skorzystania z wakacji kredytowych będzie lepszy.
  • Odpowiedz