Wpis z mikrobloga

@MagicWorm: gdzieś czytałem, ze zawyżone wyniki i niby malo legit. Dzisiaj o jakiejś innej stronce znalazlem tutaj ale zapomniałem nazwy. Chociaż drugiej strony, to kiedys na PF wrzucałem 3 foty i mniej wiecej po mojej mysli ocenili ludzie i bylo troche komentarzy. Niektóre były trafne, ze np cos zbyt ciemno albo ze kadr mógłby byc lepszy.

@czescmampytanie: Pamietam, że trustworthy mialem zawsze najmniej ale nwm dlaczego xD.
@SoulShredder: @SoulShredder: @MagicWorm: Dobra wrzucielm 2 zdj na PH. Jedno selfie twarzy, gdzie wyglądałem w mojej opini zajebiście i drugie z wakacji z przed roku, z przodu, gdzie srednio się sobie podobałem. No i coś jest nie tak, bo to gorsze dostało 9,5, a to selfie 7.0, także spora przepaść. To 9,5 50 glosow, a to 7.0 20 głosów. Moze by sie coś zmieniło w rym selfie ale wątpię.
@LadnyChlopczyk: słowo klucz "w mojej opinii". Po prostu ty tak sądzisz, że tamte zdjęcie jest lepsze od tego. W rzeczywistości może tak nie być. Oceniając samemu swoje zdjęcie naginamy rzeczywistość.