Wpis z mikrobloga

@mitchumi: No tak, wyprzedzaja cie, bo jedziesz 125, a nie dlatego, ze jedziesz jak #!$%@?. Jakbys jechal swoim zajebistym samochodzikiem i widzialbys jakiegos nieogara przed soba to tez bys go bez zastanowienia wyprzedzil, wiec nie wiem tak na prawde o co ci chodzi i dlaczego ci to w ogole przeszkadza.
Największą wadą przejścia z samochodu 190km

Tym 200 konnym potworem tez tak jezdzisz?

tak a o co chodzi?


@mitchumi: To po co piszesz ile ten samochód ma koni jak to nic nie zmienia skoro jeździsz zgodnie z przepisami? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aarahon: chodzi o to, że Janusz jak jedzie za takim autem to na wyprzedzanie nie ma ochoty. Jak widzi 125 to mu #!$%@? dominator się włącza xd
Dziś znowu to samo miałem z 5x
Jeden nawet insignia na pasach mnie jebnął przy ograniczeniu do 40 i podwójnej ciągłej. Jechałem 45 około. Będę te #!$%@? nagrywał i zgłaszał xd
@mitchumi: ja w latach świetności golfem 3 1.6 bralem.porshe i ferrari. Wystarczylo wziac rozped i trafic w moment jak przejedzie ostatni tir z przeciwka. ah.ta ich zlosc i niemoc wyprzedzenia mnie
chodzi o to, że Janusz jak jedzie za takim autem to na wyprzedzanie nie ma ochoty. Jak widzi 125 to mu #!$%@? dominator się włącza xd


@mitchumi: Jeżdżę ponad 24 letnim seatem i czynnikiem decydującym o tym czy wyprzedzam czy nie jest prędkość pojazdu przede mną i jak bardzo odbiega ona od prędkości w których spalanie jest ekonomiczne. Moc pojazdu przede mną nie ma znaczenia. Tak samo jak jadę swoim skuterem