Wpis z mikrobloga

@LuxEtClamabunt:
Też Gladiator ale inny moment. Dosłownie mam teraz ciary słysząc to tylko w głowie a nawet nie widząc klipu.

[addressing his troops]

Maximus: Fratres!

[Cavalry addresses Maximus]

Maximus: Three weeks from now, I will be harvesting my crops. Imagine where you will be, and it will be so. Hold the line! Stay with me! If you find yourself alone, riding in the green fields with the sun on your face,
plastic11 - @LuxEtClamabunt: 
Też Gladiator ale inny moment. Dosłownie mam teraz cia...
@LuxEtClamabunt: Wojna światów to w ogóle jest taki temat że czytałem książkę oglądałem 2 filmy i seriale a ciągle chce więcej XD jest dla mnie jak kroplówką xd (tak samo miałem z Diuna i w końcu się doczekałem dobrego filmu więc może wszystko przedemną( ͡° ͜ʖ ͡°))
@LuxEtClamabunt: Wojna światów to w ogóle jest taki temat że czytałem książkę oglądałem 2 filmy i seriale a ciągle chce więcej XD jest dla mnie jak kroplówką xd (tak samo miałem z Diuna i w końcu się doczekałem dobrego filmu więc może wszystko przedemną( ͡° ͜ʖ ͡°))


@jamajskikanion: mam to samo, nie oglądałem tylko serialu od BBC. Świetny koncept na świetny film lub serial póki co
@LuxEtClamabunt uwielbiam kino i ta scena jak cały film to jest moje top 3. Pamiętam jak się wzruszyłem na tym filmie w kinie, a później jeszcze za każdym razem jak oglądałem. Majstersztyk.