Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sikalafou: Nie każdemu poszczęściło się, żeby otrzymać w domu właściwe wychowanie lub potencjał intelektualny do wykonywania lepszej pracy, ale to nie oznacza, że należy dowartościowywać się poprzez wyśmiewanie takich ludzi
  • Odpowiedz
@sikalafou: Ta rutyna brzmi jak pieprzenie gównowartego absolwenta... pochwal się co studiowałeś? Jaki kołchozowy kierunek? Ile lat na polibudzie sobie #!$%@?łeś 5 czy 3 i pół, że masz czelność szkalować ludzi mądrzejszych, którzy nie zmarnowali młodości, aby #!$%@?ć się z takim gównem jak mechatronika, mibm, automatyka. Pewnie #!$%@?łeś się ze sprawkami po nocach, bo rodzice wmówili ci, że papier coś znaczy, a dupsko piecze bo stawki w biurze kołchozu nie odbiegają
  • Odpowiedz
Ta rutyna brzmi jak pieprzenie gównowartego absolwenta... pochwal się co studiowałeś? Jaki kołchozowy kierunek? Ile lat na polibudzie sobie #!$%@?łeś 5 czy 3 i pół, że masz czelność szkalować ludzi mądrzejszych, którzy nie zmarnowali młodości, aby #!$%@?ć się z takim gównem jak mechatronika, mibm, automatyka. Pewnie #!$%@?łeś się ze sprawkami po nocach, bo rodzice wmówili ci, że papier coś znaczy, a dupsko piecze bo stawki w biurze kołchozu nie odbiegają wielce od
  • Odpowiedz
@sikalafou: post niczym od klasycznej Anetki z HR, która skończyła zarządzanie polem namiotowym i jakaś podyplomówkę z parzenia dyrektorowi kawy i zarabia 3,5 k cbpl. Podczas gdy obecnie pomocnik budowlany, człowiek bez fachu bez 4.5 k nie przyjdzie na budowę. Nie mniej jednak czuje się z taka wyższością, co ona to nie jest bo ma wyższe wykształcenie. Taka Anetka celuje w partnerów co najmniej po prawniczych studiach i na kierowniczych stanowiskach,
  • Odpowiedz
@KosherForeskin: ale na #!$%@? ty mi to mówisz jak ja mogę pracować zdalnie dla dowolnej firmy z całego świata i już dostaję oferty zza oceanu? Co mnie twoje Niemcy obchodzą? Tak ci się tam podoba to #!$%@? do nich i sprzątaj za euro starym Hansom, ale nie próbuj mnie tym na siłę zainteresować
  • Odpowiedz