Wpis z mikrobloga

Balonik znowu pękł, zanim dobrze go jeszcze nadmuchano. Jak mówiłem, że ten remis z Holandią wynikał z farta i arogancji przeciwnika niż z faktycznych naszych umiejętności piłkarzy to mnie krytykowano. Teraz jak zwykle wyszło na moje. No ale co ja się będę oszukiwał. Wystarczy kolejny wymęczony remis z Holandią i wszyscy o tych kompromitacjach zapomną i balonik będzie dmuchany od nowa do czasu mundialu. Potem znowu będzie wielkie zdziwienie, że nasi nie umieją grać xD
#mecz #sport #polska #belgia #reprezentacja #pilkanozna #liganarodow
  • 13
@Al-3_x: koleś, my te wszystkie mecze gramy prawie cały czas rezerwami... Poważna gra będzie po wakacjach i wtedy ewentualnie będzie czas na narzekanie.
@BaZyL4: Wieteska, Kiwior czyli właściwie jeszcze debiutanci. Do tego jeszcze Cash i Zalewski którzy wiele tych spotkań jeszcze nie mieli. Żurkowski też dopiero wchodzi do reprezentacji. Czyli większość składu u nas miała poniżej 15 spotkań w reprezentacji, to jest mało.
@Al-3_x: najlepiej, no ale razem nie mają nawet 15 spotkań... W kadrze to jeszcze niemal debiutanci... A ja o tym pisałem, to zespół którego sporo piłkarzy dopiero wchodzi do kadry.