Wpis z mikrobloga

#gielda #ropa
Libia nie eksportuje obecnie, OPEC nie jest w stanie produkowac tyle ile ma quota, na Morzu Polnocnym jest sezon konserwacyjny.

Mam przeczucie, ze bedzie squeeze na ropie Brent

To nie jest porada inwestycyjna
To jest post satyryczny
  • 14
Teraz nie mogę znaleźć tweeta ale coś mi mignęło dzisiaj że opec chce obciąć o połowę wydobycie? Ktoś coś?
@151346136 jak widać ropka też ładnie się słucha kwadracików, bardzo lubię twoje makro analizy, ale tak jak PTJ powiedział

When trading macro, you never have a complete information set or information edge the way analysts can have when trading individual securities. It’s a hell of a lot easier to get an information edge on one stock than it is on the S&P 500. When it comes to trading macro, you cannot rely
Pobierz
źródło: comment_1655392535tlhY1NMjr2oOrdUG5FGQi3.jpg
@bruhhhhhhhh: To wszystko prawda, ale czasami zwyczajnie jest czas na makro trading.
Wlasnie jak zmienia sie dlugi trend, idzie bessa, albo wlasnie sie konczy i bedzie zaczynac hossa
Wtedy jest najlepszy czas na makro
Teraz jest najlepszy czas na makro
Mozna patrzec jakie sektory grac wzgledem innych, jakie klasy aktywow, jakie kraje, jakie waluty

A jak jest rynek taki jaki byl miedzy 2010 do 2020 makro zupelnie zero przydatnosci.