Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Madridista98: Ale to jest całkiem normalne. Jedz na zachód gdziekolwiek poza Polskę. To z nas się śmieją że chlejemy wielkie piwa i to jeszcze sikacze 6%. Piłem z grekiem to prosił o małe piwo, bo woli wypić takie 3 ale zimne i świeże niż jedno duże. To samo z Belgami. Wstyd mi jak mam z nimi iść do sklepu po piwo. Nie mam co im kupić, same sikacze a jak coś
Pobierz
źródło: comment_1655197451Mhvr9J2pEs2aam4cigRLTi.jpg
@SzycheU: to nie był żaden wybór, tylko typowa, menelska zagrywka. Koleś stoi pod wejsciem do sklepu, prosi o pieniądze na chleb, jedzenie, itp. dostaje drobniaki od wchodzących klientów po czym wchodzi z nimi do sklepu i bierze chleb żeby "darczyńca" zobaczył i poczuł sie dobrze, po czym menel-san szybko wymienia chleb na browarka i cyk.
@SzycheU: To, że coś takiego jest w sprzedaży, nie znaczy jeszcze że ktoś poza polskimi i innymi wschodnimi robotnikami to kupuje xD
Największe spożycie to jest właśnie lekki lager, a nawet jakieś koncerniaki typu Heineken, Grolsch, Amstel.
U nas też są uberchmielone ipa z browaru himmler o konsystencji zupy i goryczce gałki muszkatołowej, ale mało kto to pije xD