Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#rozowepaski co szczerze sądzicie o fryzurze na samuraja? Niebiescy też możecie odpowiadać lub ciągnąć bekę jeśli czujecie taką potrzebę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziewczyna mnie namawia bo mam predyspozycje do takiej fryzury, ale sam nie jestem przekonany i wydaje mi się ciotowata.

Obecnie mam slick back, ale dużo pierniczenia się z tym w łazience. Przez bardzo gęste włosy to każdego dnia muszę je myć, następnie rozczesywać, z 20 minut układać, manewrować palcami, grzebieniem i szczotką. Każda pomada jest do dupy, nawet z górnej półki bo to pod włos statystycznego polaka, który ma zazwyczaj rzadsze i cieńsze niż ja. W zasadzie to ściągam z zagranicy pomade afrykańską dla afroamerykanów bo oni mają mocniejsze i te pomady także są lepsze, ale nadal ciężko się słuchają. Przez to też czuję się mało męsko, że muszę pół godziny siedzieć w łazience. A to dopiero sama głowa zrobiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam już tak włosy długie, że zaczynam zastanawiać się nad tą fryzurą samuraja. Brakuje z dwa miesiące żeby była optymalna długość, jakoś bym sobie poradził do tego czasu tzw fryzurą przejściową.

Ehh, chłop chciałby rano wstać i w dwie minuty być gotowy do wyjścia, a przez włosy to musi najpierw siedzieć w łazience pół godziny bo wygląda jakby piorun go strzelił.

Dodam, że też chodzi o kwestie kondycji włosów. Przez te wszystkie lata używanie dziesiątki pomad i lakieru (tak, oprócz tego wszystkiego muszę używać jeszcze lakieru na koniec) to włosy zrobiły się jakby sztywniejsze i bardziej łamwliwe. Jestem pewien, że przy zachowaniu takiego trybu ich katowania to kwestia max 5 lat jak je zniszczę.

Nie piście mi, że mam złe pomady, a może nie umiem układać, że technika nie ta. Już tym rzygam, nie chce mi się tłumaczyć. Ostatnio będąc u fryzjera (akurat pierwszy raz u niej byłem) znów się zwierzyłem, że wkurzają mnie te włosy, a ona jak każdy inny, że co ja pieprze, takie włosy to skarb, że mam się cieszyć bo połowa klientów takich, że nie wiadomo co im zrobić. To jej mówię o co chodzi, a ona też próbowała zrobić przytyk - pewnie zła pomada, pewnie zła technika, blablabla. To się wkurzyłem i prawie na nią się wydarłem, aby pokazała mi teraz jak ona to robi, najlepiej na suchych. Wielce z ironicznym uśmieszkiem rzuciła się demonstracyjnie pokazać, ale poległa po trzech minutach.

Także jeśli chodzi o zaoszczędzony czas w łazience i zdrowie włosa to taki samuraj wygrywa z tym co sobie obecnie funduje. Aczkolwiek dla mnie to koniec plusów. Dziewczyna jak sobie leżę to mi robi jakieś kiteczki, bawi się tymi włosami i gorąco namawia. Mówi, że z tą fryzurą jest taki problem, że rzadko komu pasuje, a mi pasuje.

Z moich obserwacji to gdy widziałem kogoś z taką fryzurą to wyglądał zazwyczaj jak nieszczęście. Nie wiem jak to określić, nie ten ryj, nie te włosy. Chyba tylko raz widziałem faceta co spoko wyglądał w takiej przez co ludziom, a szczególnie kobietom może owa fryzura źle się kojarzyć.

Na koniec jak ja się sam czuję bo pytam wszystkich, patrzę na opinie, a nic o moich odczuciach oprócz wspomnianego skojarzenia z mało męską fryzurą. Wie tak, uważam że mi pasuje, ale czuję się zbyt delikatnie, trochę gejowato, dziewczęco. Także czuję że wzbudzałbym zbyt dużą uwagę i byłbym szuflakowany. Fizycznie z tą fryzurą okej, psychicznie słabo.

Dajcie znać co myślicie o tym wszystkim.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #fryzura #fryzjer #uroda #modameska
Pobierz k.....a - #rozowepaski co szczerze sądzicie o fryzurze na samuraja? Niebiescy też moż...
źródło: comment_1655195512DIso9ujhGhtq04ITf7M2Hb.jpg
  • 71
Osobiscie uwazam, ze wyglada go strasznie, ale jestem konserwatywny i zawsze u barbera prosze o fryzure na zlodzieja samochodow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lordon:

Szczerze mega jest jeśli broda jest na poziomie i włosy oczywiście no i sylwetka nie jest ulana tylko lekko umięśniona


Chyba to jest klucz do tego, aby ta fryzura prezentowała się efektownie. Jest dobrze, gdy całe ciało wygląda dobrze. Broda też dodaje bardziej męskich rysów. Akurat spełniam kryteria ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko w głowie jakoś blokada z różnych powodów, no i też jak w tym