Wpis z mikrobloga

@Mescuda: A bo wy myślicie że operator to nie ma żadnych kosztów tylko sam dochód xDDDDD Bo przecież koszty utrzymania korporacji są na podobnym poziomie co budki z kebabem wiec można teraz każdemu robić promocje co dwa lata mimo że koszty ponosi się większe z roku na rok. Oj matko ludzie, może wy zacznijcie pracodawcy robić promocje i poproście o obniżenie pensji żeby musiał mniej płacić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mescuda: moja typowa rozmowa z ofertą plusa xd mam pakiet jeden od pewnie 10 lat, i dzwonią co jakiś czas z nową ofertą która jest połowę droższa od mojej obecnej
@Mescuda: sad but true. Pare lat temu miałem 3,2k netto. Dopiero jak zacząłem machać kwitem to podniesli mi na 4,2k netto choć średnie podwyżki w firmie to były 200-300 brutto(!). Rok później i tak odszedłem bo nie kwapili się do podwyzki a konkurencja nie spi
@Mescuda: tak miałem z Netią. Nowym dawali 2 razy więcej za tyle samo, zrezygnowałem i podpisałem od nowa xd ale pozniej i tak wali w ch bo dogadałem z nimi i matką nowe warunki i jakiś dupek zadzwonił do mojego ojca i wcisnął mu gorszą oferte i trzeba było pisać odwołania więc wziąłem UPC, jest lepiej.
@Boa_Wielbiciel: mam w redbull mobile i płacę 29zł. Jest to w zasadzie play. Korzystam nawet z aplikacji play24. babka z play zadzwoniła żeby mi zaproponować to samo co mam za 45zł. pytam się jej co jest w tym lepszego, że mam płacić więcej, a ona "yyyy, no przeniesiemy pana do play i bezie lepszy zasięg" XD mówię, że przecież korzystam już teraz z ich zasięgu, to o czym ona mówi. 10
o witamy w @play_polska gdzie powiedziano mi że skoro place mało to muszę zapłacić więcej bo wszystko drożeje: mleko, jajka no i rachunki też muszą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Boa_Wielbiciel: we wrześniu lub październiku też mi próbowali wcisnąć nową ofertę (droższą), zasłaniając się inflacją. Powiedziałem, że innych sieci widocznie inflacja nie dotknęła, bo dostałem identyczną ofertę jaką mam teraz u was - przełączyli mnie do działu utrzymania
Promka jest dla nowego by go zachęcić do przeniesienia się. Stary juz miał swoją promke na początku.


@wez_idz_sobie: To jest jasne i ma to sens. Jednakowoż wciskanie gorszej oferty przy przedłużaniu umowy, to już przesada.

Niniejszym chciałem przekazać serdeczne pozdrowienia pani z T-Mobile, która dzwoniła do mnie z propozycją nowej oferty na internet LTE. Kończyła mi się wtedy dwuletnia umowa, miałem 20 Mbps bez ograniczeń transferu, pani chciała mi sprzedać 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@ZygmnuntIgthorn: no tak bo konsultanci wiedzą, że klient musi być głupi żeby wziąć takie warunki, ale dzwonić muszą bo z tyłu stoi kierownik i wciska teksty, że jak użyją języka korzyści i będą mieli zaangażowany ton głosu to klient kupi. Jeśli nie to potem jest się na rozmowie doszkalającej, w której pada tekst że 50zl w naszej firmę to wbrew pozorom taniej jak 30zl u konkurencji, bo mamy lepsza jakość obsługi