Wpis z mikrobloga

@Drobar: Wyzsze ceny? W mojej okolicy Orange chcialby 75 zlotych za 300mbs, lokalny operator ma 75 za 400mbs wiec ceny raczej porownywalne. Myslisz, ze z kim sie dogadasz, z sasiadem czy osoba z drugiej strony miejscowosci czy gminy czy jednym z dziesiatek pracownikow call center w Warszawie czy Katowicach lub Gdansku jesli chodzi o obsluge klienta, zgloszenie profilow? Lokalne firmy tez zwykle zatrudniaja wlasnych monterow, serwisantow zamiast podpisywac umowy z firmami
@Drobar ja przez długi czas w Lublinie korzystałem z Nette, i było bardzo ok, decydowała dobra oferta, bezproblemowy kontakt i w zasadzie indywidualne podejście do klienta. Zrezygnowałem bo tak jak mówisz oferty gigantów stały się dużo atrakcyjniejsze, ale całkiem rozumiem ludzi którzy tam zostali i za kilkanaście złotych miesięcznie więcej mają względny spokój
@krzywy_kanister: U mnie lokalny dostawca ma nieco wyższe ceny za tą samą prędkość. Nie wiem, jak z jakością.
Natomiast co do dogadania - słuszna uwaga i tu mam średnie doświadczenia z UPC, ale z dawniejszych czasów. Od dłuższego czasu nie miałem potrzeby kontaktu, co sobie chwalę.

@Nokimochishii: Przywilej przedłużania umowy. :) Cena 21 zł stała sprzed ilu lat?

@picasssss1: Sprawdzałem ceny enterpolu i właśnie nieco wyższe niż UPC/Netia.

Zasadniczo
@Drobar: wal w ciemno do UPC bo teraz mają promocje z okazji połączenia z play, sam skorzystałem i przenieśli mi numer komórkowy i za 10pln miesięcznie mam praktyczxnie nielimitowany abonament na telefon
a mój abonament przy największym pakiecie telewizji, necie 500mbit, tel stacjonarny(sic!) i jedna komórka to 105miesięcznie (sam internet 31pln)