Wpis z mikrobloga

Widzieliście jakich Polska ma ekspertów od wojskowości?

Typ proponuje przymusowy pobór i twierdzi, że aby nauczyć poborowego strzelać, wystarczy kilkanaście godzin XDDDDD

To już nawet nie Biedna Pie#$lona Piechota, bo przeciętny nastolatek z Teksasu będzie miał większe obycie z bronią niż polski żołnierz z poboru na zasadach tego "eksperta" XDDD

Myślałem, że Defence24 to poważny portal, a nie siedlisko takich dzbanów.

#rakcontent #wojna #wojsko #ukraina #rosja #pieklomezczyzn
s.....i - Widzieliście jakich Polska ma ekspertów od wojskowości?

Typ proponuje pr...

źródło: comment_1655139816mo3GpGcBdjnQSPfeEd9PFC.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chłopie, a co ty wiesz o wojsku? Jakie masz doświadczenie wojskowe? XDDDDDDD prowadzisz jakieś swoje wywody o autonomicznych oddziałach, szkoleniu xD i zgrywasz eksperta od wojskowości i broni, a mam wrażenie, że karabin to trzymałeś co najwyżej na imprezie integracyjnej na strzelnicy xDDDDDD


@prnppp: uczyłem się na uczelni wojskowej, dzbanie i miałem prawdziwe treningi wojskowe z żołnierzami w Legii Akademickiej. Dziś po Legii Akademickiej biorą prosto do wojska.

A ty
s.....i - > chłopie, a co ty wiesz o wojsku? Jakie masz doświadczenie wojskowe? XDDDD...

źródło: comment_1655191906afMiqErYRLks2o8oES1a2v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: tak się składa, że moje rodzina ma od pokoleń tradycje wojskowe, dzbanie. Gdyby nie to, że służba to zajęcie dla idiotów, na dodatek słabo opłacane, to sam bym w wojsku skończył. W przeciwieństwie do ciebie, smarku, za moich czasów była zsw i przeszedłem podobne przeszkolenie jak ty deklu, zabawa w żołnierzyka. Widać po tobie, że wystarczy krótkie szkolenie i studenciak po zabawie w trepa staje się ekspertem od strategii
  • Odpowiedz
Widać po tobie, że wystarczy krótkie szkolenie i studenciak po zabawie w trepa staje się ekspertem od strategii wojskowej i szkolenia. Szkoda tylko, że obsługa karabinu cię przerosła, to chyba przez ograniczenia intelektualne.


@prnppp: XDDD to nie ja mówię, że wystarczy parę godzin żeby nauczyć żołnierza strzelać na tyle, żeby można go było na front posyłać XD

Widać te pokolenia trepów w twojej rodzinie ci tylko zaszkodziły, bo sam przesiąkłeś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: tylko ja tu nie mam na myśli tworzenia gotowego wojska w te przykładowe 4 dni, a raczej przygotowanie obywateli na takie ewentualności, nie tylko wojnę ale również katastrofy naturalne. W kilka dni można wpoić proste zasady o których społeczeństwo nie na pojęcia: zabezpieczanie, odbezpieczanie, ładowanie najpopularniejszej broni, zasady i procedury ewakuacji, komunikacji itp.
Na chwilę obecną 95% społeczeństwa nie ma o tym pojęcia, więc w razie konfliktu ryzykujemy kompletny
  • Odpowiedz