Wpis z mikrobloga

@idina: jak zobaczylem w 4k wrzucony gameplay to o #!$%@? jakie to ładne :D, latanie statkami i ich budowanie wydaje sie swietne - czekam i to bardzo od dawna a póki co jeszcze the outer worlds przejsc do konca musze i też na dwójeczke czekam jesli o takie klimaty chodzi
@idina: jak dla mnie graficznie i tak jest ok jak na Bethesdę. Bardziej mnie martwi to, że widać, że chodzi to w 20 fps, boję się, że nie wyrobią się przez ten mniej niż rok.
@idina: Wygląda ładnie. Tylko, że ten pokaz był w 15-20 fps. Żeby doprowadzić do tych 30 fps w rozdzielczosci i 60 fps w performance to pewnie grafika na tym straci, więc spodziewajmy się downgrade.
@idina: Ja to odpale sobie na gaming PC. 4K Ultra 60fps by się cieszyć pełnymi doświadczeniami. Na konsolach takie zaawansowane gry niestety mają problem z działaniem. Chyba, że nas zaskoczą...
@Jestemkoksupotezny: PS5 i Series X w porównując je do czasu kiedy zostały wydane z PS4 i Onem są naprawdę mocnymi konsolami. Pierwszy raz tak naprawdę od czasu Gamecuba konsole są na poziomie mocnych (nie bestii typu 3080 ale nadal) kompów. Co już zresztą imo widać przy porównaniach multiplatform wydanych tylko na nowe konsole i kompy.