Wpis z mikrobloga

@Bogeson w sumie się nie pytałem, to tak subtelnie wyszło. Usiedliśmy sobie na ławce i ona wypala "ja muszę się ciebie o coś spytać" i tak siedzi i potem "my jesteśmy przyjaciółmi tak?". Oczywiście spanikowałam i powiedziałem "tak TERAZ chyba jesteśmy przyjaciółmi", a ona potem mówiła że jej się dziadkowie ciągle pytają kiedy w końcu przyprowadzi jakiegoś kawalera, ale ona się czuję dobrze sama ze sobą i nie chce się wiązać z
@switcher20: Jak była Tobą zainteresowana to by nie uprawiała tych salt i racjonalizacji. Ciężka sprawa, ale ja bym spróbował z kimś kto okazuje jakieś zainteresowanie. Nie chcę Cię krytykować bo nie znam sytuacji, czasami od samego początku można ukierunkować relacje. Jeżeli nie dasz dziewczynie wyraźnego sygnału to Cię wrzuci do friendzone. Życie nie jest romantyczne :<
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@switcher20: ehh studia... Podbijalem do takiej jednej, bo takich bioderek (I notatek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) jeszcze nie widziałem I ona sama też mocno zainteresowana się wydawała. Po którymś wspólnym piwku mówi, że przeciez wiem, że ma chłopaka, więc ja na to, że co z tego. Wylądowaliśmy w łóżku, było świetnie, chłop się zakochał, ale ona nic więcej nie chciała. #!$%@?, wiem że poleciałaś na ten
"my jesteśmy przyjaciółmi tak?". Oczywiście spanikowałam i powiedziałem "tak TERAZ chyba jesteśmy przyjaciółmi", a ona potem mówiła że jej się dziadkowie ciągle pytają kiedy w końcu przyprowadzi jakiegoś kawalera, ale ona się czuję dobrze sama ze sobą i nie chce się wiązać z nikim, woli za to mieć dużo znajomych


@switcher20: wszyscy wiemy o jakich znajomych chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

r.....t - > "my jesteśmy przyjaciółmi tak?". Oczywiście spanikowałam i powiedziałem "...

źródło: comment_16551231822a0ARXjJd99l8A5CxVGaOO.jpg

Pobierz