Wpis z mikrobloga

@Mikczers: może wypowiedzenie na jakimś ozdobnym papierze pozłacanym w drewnianej szkatułce? Mogłoby się okazać, że to najlepszy prezent jaki może dostać - co za programista pracuje 10 lat w jednej firmie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@alpengold33: @pwn3r:
Przy zarobkach programisty z 10 letnim stażem takie 500zl ekstra to śmiech w sumie. Już faktycznie lepiej coś materialnego do tej kwoty niż gotówkę.
U mnie w firmie podobno dają voucher do jakiejś dobrej restauracji.
  • Odpowiedz
@Mikczers: Nie myśleliście może, że premie dostaje normalnie, a wyjątkowo ma też dostać prezent? Wszyscy zbulwersowani, że kwota niska, albo że gotówkę ma dostać XD A prezent to zawsze może być dodatkowy miły gest.
Nie wiem na ile znasz pracownika. Możesz kupić jakiś sprzęt komputerowy typu wypaśna markowa klawiatura z myszką. Może być też właśnie jakaś jednorazowa atrakcja, jak tunel do lotów, przejazd szybkim autem na torze czy coś.
  • Odpowiedz
@Mikczers: IMHO kasa na poziomie dniówki lub mniej nie zrobi większego wrażenia, podobnie z gadżetami - albo ten temat go nie interesuje to się średnio ucieszy, albo jak się interesuje to też nie wiadomo czy już czegoś nie ma albo nie wiesz czy się wpasujesz w ekosystem gadżetów.

Jak człowiek ma to zapamiętać, to musiałoby to być coś, co wywoła jakieś emocje. Zresztą, sam znasz człowieka od 10 lat, to
PaaD - @Mikczers: IMHO kasa na poziomie dniówki lub mniej nie zrobi większego wrażeni...

źródło: comment_16551128200Q9qGyVmg6OBx8bpcCCLYP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mikczers ja na 10 lecie dodałem długopis z logo firmy , bon 200 zł na stołówkę i uścisk prezesa który osobiście się pofatygował , dodam że japońskie korpo
  • Odpowiedz
@Mikczers > Szukam pomysłu na spoko prezent dla pracownika (branża IT) na rocznicę 10 lat przepracowania w firmie. Co waszym zdaniem fajnie byłoby dostać na taką okazję? budżet powiedzmy 500 zł #kiciochpyta #programista15k #korposwiat #praca #pracbaza

Wręcz pendrive (a na nim plik z krótką informacją o premii).

Będzie beka jak usłyszysz "dziękuję za PAMIĘĆ" ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Mikczers: Może mam dziwne podejście, ale według mnie prezenty to się od babci dostaje na urodziny. O pracownika się po prostu dba zapewniając mu komfortowe warunki pracy, oraz premie za dobrze wykonaną pracę.
  • Odpowiedz
  • 0
@damianooo8 za dobrze wykonaną pracę to jest wypłata.
Za wyjątkowo dobrze wykonaną pracę lub jakiś istotny wkład w rozwój produktu/firmy jest premia.
Pytanie jest co dać z okazji rocznicy 10 lat pracy.

@Mikczers jak znasz człowieka to coś związanego z jego zajawką, ale to może być trudne bo może już coś takiego ma itp. Ja bym chyba chciał voucher jakiś (uniwersalny czyli na allegro) + drobny upominek.
  • Odpowiedz