Wpis z mikrobloga

zostawię tu pozytywny profil o męskości dla #niebieskiepaski bo jest ciekawy i nie raz mnie zaskoczył
to na gorze to nazwa na instagramie, chłopaki prowadzą różne pogadanki online czy nawet jakies spotkania pamietam, ale to co piszą i wyświetla mi się gdzies przypadkiem zawsze kwituje „więcej chłopaków powinno to przeczytać” przebiegającym przez głowę


czaszkopranie - zostawię tu pozytywny profil o męskości dla #niebieskiepaski bo jest ...

źródło: comment_1655079193sLI5dZ5U3bepnRxqGYOUW7.jpg

Pobierz
  • 17
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@czaszkopranie: straszny cope, ale kampanie społeczne humanizujące mężczyzn są potrzebne, tylko trochę lepsze niż to gunwo

druga sprawa jest taka, że takie akcje muszą wyjść od normanów, bo skrajne środowisko feministyczne przede wszystkim chce się zemścić na mężczyznach (a nie walczyć o jakąś równość xD) i w tych kręgach nie zbierze to rozgłosu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@czaszkopranie: Znam, to jest tylko i wyłącznie przybudówka feministek, a i te tak po nich jadą za wspieranie „ciemiężycieli i oprawców”. Chcą przerzucić łagodnych i uległych chłopaczków na stronę feministek frazesami typu „mężczyźni mogą płakać” (i nawet rodzina przestanie ich szanować) albo „mężczyzna może się malować” (i dostać wpie*dol na ulicy), ale propozycji rozwiązań ważnych problemów nie zaznasz. „Męska organizacja”, która nie zbiera podpisów pod likwidacją służby i kwalifikacji wojskowej, unieważnieniem
pozytywny profil o męskości


@czaszkopranie: Niby w którym miejscu? 30% tego profilu to wpisy, że jestem mężczyzną i przez to jestem zły, przemocowy, przepraszam, że się boisz mężczyzn, przepraszam, że oddycham, kolektywna wina.
Następne 30% to jestem mężczyzną i mogę być żałosnym, niepewnym siebie podnóżkiem bez swojego zdania, ale za to będę xku^waD czuły ("Kolektyw feministyczny z Pcimia Górnego pozdrawia, uwielbiamy wasz profil! Co? Nie, dzieczynki wychowujmy na mądre,
To próba "uprowadzania" tematu równouprawnienia mężczyzn.


@inozytol:

co to za gówno xd


@Zerp:

Feministyczna propaganda z odrobiną kamuflażu.


@inozytol: To jest kampania przeciwko toksycznej męskości, ale twierdza musi być oblęzona przez złe lewactwo, więc doszukamy się drugiego dna, zwyzywamy z automatu od feministów i będziemy dalej pisać o tym, jak to mężczyźni są dyskryminowani i nikt nie pochyla się nad ich problemami xd
@Tymajster: to są popierdółki a nie problemy męzczyzn. Jak napisał @Fracture, dotykają tematów które nie powodują wścieklizny u feministek, a te, które dotykają, i tak są traktowane nie z perspektywy męzczyzn tylko kobiet właśnie. W którym miejscu przepraszanie za gwałty i skrucha za kolektyw jest dotknięciem problemu męzczyzn, a nie próbą wpojenia w świadomość, że byt o nazwie toksyczna męskość istnieje i dotyka wszystkich męzczyzn? Jednocześnie ignorując istnienie toksycznej damskości