Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 60
397 801 + 2 + 4 + 231 + 26 + 3 = 398 067

Przez kumpla alkoholika który w pijackim zwidzie zapisał się, wziąłem udział w MG200. Nie wiem czego spodziewałem się po tej imprezie, bo pierwszy raz brałem udział w czymś takim, ale siedząc po wszystkim o 2 w nocy na stacji w Dęblinie czekając na pociąg do domu, dotarło do mnie, że 330 zł wpisowego za to co widziałem, to zdecydowanie zbyt wygórowana kwota jak na mój gust. Myślałem, że płaci się za markę MG i jej prestiż, ale jaki prestiż może mieć marka, która istnieje 2 lata? Żadną. I dotarło do mnie, że organizatorzy wykorzystali bum i jak inni postanowili na tym przyciąć, GRAVEL w nazwie = 150% do ceny wpisowego, a po wszystkim serwują trasę w prawie 80% po asfaltach. Trochę słabo. Jedyny plus to nowe kwadraty.
W tym miesiącu: 711 km

Total explorer tiles 1390 (166+)
Max cluster size 757 (~)
Max square size 29 x 29 (~)

https://www.statshunters.com/share/7b90207df839

#rowerowyrownik #mtb #rower #otwock #wykopscottclub #kwadraty #100km x12 #200km

Skrypt | Statystyki
PrzekliniakCQ - 397 801 + 2 + 4 + 231 + 26 + 3 = 398 067

Przez kumpla alkoholika k...

źródło: comment_1655073891OSOdMBITPJJ9OCZXHLv2JJ.jpg

Pobierz
  • 7
@Jan_K: koszulka z nadrukiem, lniana bandana, jakieś papierowe mapy, trochę słodyczy i owoce suszone od sponsorów, 2 pit stopy (w tym jeden tak oznaczony, że połowa zawodników go przejechała) z wodą i czymś do przegryzienia raczej też od sponsorów, posiłek regeneracyjny z kateringu na mecie którego wycenił bym na 20-25 zł w knajpie i medal z kawałka drewna z wypalonymi napisami. To chyba wszystko ¯\_(ツ)_/¯
Szczerze mówiąc myślałem, że takie rzeczy są raczej od fascynatów dla fascynatów i po kosztach, a tu widzę niezły biznes.


@Jan_K: zwłaszcza jak się tę kwotę przemnoży przez ilość uczestników, a lekką ręką było ich ponad 500 ¯\_(ツ)_/¯