Wpis z mikrobloga

Rzadko widuje moja Irminie, natomiast ostatnio kiedy jej się zachciało ruszyć dupe i wyjść poza swoją strefę komfortu i mogłam jej się przyjrzeć, byłam pewna,że to samica. Nawet wam wstawię zdjęcie. Ale to jeszcze młodziak, wiec wiadomo różnie bywa. Ale tak się już cieszyłam. Dzisiaj udało mi się ja zauważyć i myslę, co to #!$%@? jest. Z pięknej czarno pomarańczowej bestii moja Irminka stała się jakimś rudym wychudzonym farfoclem.
Szczerze, mam nadzieje,ze to efekt glodowki bo przez przeprowadzkę i brak czasu ostatnio zarcia nie dostawała przez 2 tyg ponad xD to jest możliwe,że taka irminia, która ewidentnie wyglądała na samice nagle się przemienia w takie gowno? xD podkarmie ją trochę i poczekam do następnej wylinki, ona pewnie zweryfikuje ()

Spodziewajcie się niedługo "sprzedam samca irminii" :D

#terrarystyka #ptaszniki #pajaki #zwierzaczki
Xwolf66 - Rzadko widuje moja Irminie, natomiast ostatnio kiedy jej się zachciało rusz...

źródło: comment_1655044342IG4i6tROvjkjTyxsbXgDgr.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@beer_man po wylince tylko, ale nie jestem najlepsza w tym. Albo ustawić ptasznika w terrarium tak na szybce,żeby móc zrobić zdjęcie podwozia, jak masz wyraźnie zdjęcie to na przybliżeniu można zauważyć.
Bo ten chwyt ptasznika od góry jakoś mnie nie przekonuje XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xwolf66: Moja irminia samica w zeszłym roku nie jadła 3 miesiące przed wylinką. Teraz chyba 2 miesiąc po przeprowadzce siedzi w tubie i z niej nie wyłazi. Na początku mnie to martwiło, ale się już przyzwyczaiłem. Wychodzę z założenia, że jak zgłodnieje to wyjdzie
  • Odpowiedz