Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
Większość komentarzy kobiet wspierająca. Jeden gość, który napisał, że współczuje jej chłopakowi, bo przez 4 lata żył w osobą, która go nie kochała został lekko zjechany.
Nie chcę sączyć jadu, ale kurde zastanawiam się jaka by była narracja, gdyby sytuacja była odwrotna.
Trochę mimo wszystko jest to dla mnie podłe, że jesteś z kimś 4 lata i nagle ktoś kogoś poznaje i #!$%@? ze wszystkim. Przykre bardzo, ale może ja patrzę na to w toksyczny sposób.
#zwiazki #logikarozowychpaskow
Varmandoble - Większość komentarzy kobiet wspierająca. Jeden gość, który napisał, że ...

źródło: comment_165504317916dCc15u9i8PQNilO3k6lN.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Varmandoble: chłop ma szczęście, że ten związek się skończył. Przecież ona tutaj żałuje na pierwszym miejscu braku mieszkania i pieniędzy czyli traktowała go i tak jedynie jako sponsora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Varmandoble: Jednym z symptomów ADHD jest trudność w utrzymaniu związków i skłonność do ryzykownych zachowań. Babka serio może być chora i nie kontrolować takich rzeczy, bo są różne stopnie nasilenia, ale wykopek już wydał wyrok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Finesta: to nie bajt. Jak ADHD i jestem na jednej grupie na Fejsie, gdzie jest jakieś ponad 10k członków. Nie znam statystyk, ale udzielają się tam w zdecydowanej większości kobiety. Też bardzo takie lewicowe poglądy na wiele kwestii w tej grupie, aż czasami boję się coś napisać niepopularnego. Nie, żebym stał w opozycji do osób tam, bo ja grupie jest kulturalnie i ludzie są bardzo pomocni i okazują sobie wzajemne wsparcie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RozowaZielonka: Nie wydałem wyroku, sam mam adhd i kurde wiem jak jest. Po prostu chodziło mi o wydźwięk tego posta i reakcje środowiska. Na prawdę, dam sobie rękę uciąć, że gdyby analogicznie takiego posta napisał jakiś chłop to odzew byłby inny. Nie jestem wykopkiem od wydawania wyroków, ten post został dodany anonimowo. Może też po prostu chłopy Inaczej patrzą na takie sytuacje.
  • Odpowiedz