Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#banki #bankowosc #finase #inwestycje #inwestowanie #inwestujzwykopem #inwestycje69 #creditagricole #creditcard #polska #pytanie #pytaniedoeksperta
Mam 40 K zł. w gotówce chce je wpłacić do banku .
1) czy wpłacenie takiej kwoty (myślę o jedno razowej wpłacie) wieże się z kosztami ? czy lepiej rozbić je na raty ?
2) czy opłacalne byłoby założenie Revolut wpłacenie tam z credit agricole tych 40 K i może przewalutowanie ?
szczerze chce uciekać z tego banku z powodu ciągle podrażających usług. a gwoździem do trumną było obniżenie oprocentowanie na koncie oszczędzam

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a5dc307d28b9000f81b675
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Możesz wyjaśnić jaką drogę przeszły myśli w twojej głowie że pojawiło się pytanie o koszta wpłaty pieniędzy do banku, podchodzisz do kasjera kładziesz kasę a on wystawia pokwitowanie i za 30 sek masz kasę na koncie, za co opłata?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
"znajoma wpłacała 30k i był mały wywiad pt. skąd ma taką kwotę, dlaczego wpłaca itp"
@pek0s:
To prawda, jak byłem mały to byłem tym wywiadem.
Jeszcze pytanie ze strony banku "dlaczego wpłaca" ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Możesz wyjaśnić jaką drogę przeszły myśli w twojej głowie że pojawiło się pytanie o koszta wpłaty pieniędzy do banku, podchodzisz do kasjera kładziesz kasę a on wystawia pokwitowanie i za 30 sek masz kasę na koncie, za co opłata?

@Lucius: Za wpłatę na konto w oddziale (obsługa kasowa). To jest dość normama opłata szczególnie kiedy banki dziś promują płatności mobilne, bankomaty