Wpis z mikrobloga

Właśnie ukończyłam kurs radzenia sobie z prokrastynacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8/10, większość książki zawiera dobre, motywujące rady, ale pod koniec brzmi coachingowo. Myślę, że realny rezultat po przeczytaniu tej książki zaobserwuję po kilku miesiącach, czy nawet po roku.
#ksiazki #czytajzwykopem
Pobierz
źródło: comment_1655037143hVyMyiq0nJjI2WXWOfuHGu.jpg
  • 41
@MTGrubas: tak przy okazji, wyrobienie jakiego nawyku obrałeś sobie za cel na początek, jeśli mogę spytać?
Ja na początku chcę pracować nad tym, co dla mnie najłatwiejsze, czyli joga i medytacja. Oczywiście w trybie codziennym. Obawiam się, że największy problem będę miała, aby wrócić do pisania na #nowomowajehowych. Tak dobrze mi szło na początku, pisałam co tydzień, a potem coraz rzadziej, aż ostatni wpis sprzed pół roku ( ͡°
@Sandrinia: Wydaje mi się, ze najpierw warto zacząć od czegoś łatwego typu wprowadzenie rutyny porannej lub wieczornej, żeby zobaczyć o co w tym wszystkich chodzi, a potem bawić się dalej( „bawić” bo z tego jest naprawdę dużo radości jak „programujesz” sobie umysł). Ale równie dobrze możesz sobie zacząć od medytacji przez znalezienie dobrej kotwicy w ciągu dnia typu „po przyjściu do domu i zdjęciu butów siadasz w wyznaczone miejsce i przez