Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: Trochę takich książek przeczytałem i sporo nawyków już zmieniłem. Ta książka zdecydowanie najlepiej opisuje proces i daje praktyczne porady, które łatwo wykorzystać w rzeczywistości. Dużo konkretów, mało lania wody. Ogółem uważam, że każdy powinien tę książkę przeczytać. Zdecydowanie w top 10 rozwojowych książek z rigczem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sandrinia: oj kurde, miałem kupić, ale mi wypadło gdzieś przy kupowaniu innych książek. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Następnym razem jak coś będę zamawiać, to dobiorę.
  • Odpowiedz
@Goronco: książka uczy, jak wprowadzać po kolei, małymi krokami dobre nawyki i jak wyzbyć się złych. Autor zwraca uwagę na przykład na to, aby w zasięgu wzroku trzymać to, co dobrego chcemy nabyć, bo ludzie właśnie przez wzrok nabywają pragnienia zdobycia/poczucia czegoś. Chociażby jak jesz za dużo słodyczy, masz do nich słabość ale jednocześnie nie chcesz przytyć, to postaw jabłka w salonie na widoku. U mnie działa, zwłaszcza że jabłko
  • Odpowiedz
@mannoroth: w zasadzie to tylko więcej książek czytam i rzeczywiście trzymam je na wierzchu, a nie w szafce (oczywiście te, które czytam). No i czuję że mam motywację do działania, wcześniej się zmuszałam, teraz mi się po prostu chce. Zaczęłam też rozumować w sposób bardziej taki pragmatyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tyle.
  • Odpowiedz