Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#noze #nozeboners #moderacjacontent #multikonto #moderacja

@pamperap @Henrietta_Paczelokowska

Multikonto, zgłoszone ale moderacja ma wywalone..

Przynajmniej ludzie z tagu żeby nie nabijali się na kontent...

Zapytała Henrietta, pisałem odpowiedź w tym czasie wpis został skasowany a identyczne zapytanie poszło od pamperapowej, zwróciłem uwagę że multi - wpis mój usunięto a komentarz widzicie.

Szkoda ze moderacja ma wywalone - to było w pt...
Pobierz
źródło: comment_1654980282TfLugdAJwhylCU1Jk7AQID.jpg
  • 8
@Afropolon: @Pszesmiewca: moderacja to banda cymbałów. Zgłosiłem typa co spamował. 15 zgłoszeń, wszystkie prawidłowe. Zgłosiłem jego cały profil- też zgłoszenie uznane przez moda za prawidłowe ale żaden z modów nie wlepił mu bana. Nic, zero reakcji poza oznaczeniem mi zgłoszenia że prawidłowe.
I najlepsze-konta teraz nie mogę zgłosić ponownie bo wyskakuje komunikat że nie można zgłosić ponownie, upośledzony wykop traktuje zgłoszenie profilu jak zgłoszenie wpisu i tego samego konta nie
@Afropolon: no usunęłam jej komentarz POD MOIM WPISEM do czego mam prawo,
widzę że jesteś trochę taki wannabe konfitura, która tylko szuka pretekstu żeby kogoś po%$^^ić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak się składa, że nie trafiłeś.
Jak @Henrietta_Paczelokowska: chce pytać to niech zakłada osobny wpis a nie pod moimi robi zamieszanie.
@Henrietta_Paczelokowska: Człowieku, dodałaś sama wpis z linkiem do oferty z olx a teraz masz
@thewickerman88: ale wiesz, jest róznica między zgłoszeniem za spamowanie, za flood, a zgłoszenie za widzimisię jak w tym przypadku. Op nie podumał i się dziwi że nie banują każdego na życzenie? No faktycznie dziwne XDD