Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: W zeszłym roku swojego duke sprzedałem na rzecz większego moto i o ile nie powiem, że był lepszy od obecnego to był zajebisty :D. Ostatnio spotkałem gościa który go ode mnie kupił i się dowiedziałem, że go (i siebie na nim) rozwalił to troszkę smuteczek wziął ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Harundo:

był zajebisty

To jest najsłabszy motocykl jaki miałem (nie licząc jakichś wsk i też) a wygląda na to, że będzie dawać mi najwięcej frajdy. Byle skończyć docieranie i wywalić te seryjne Continentale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Harundo: m5 nie byłby takie złe ale te contimotion to tragedia. Już drugiego dnia (powrót na moto po 6 latach) 2 razy mi puściła w zakręcie plus prawie pozamykane a wolno jeżdżę.
Chciałem s22 ale nie ma rozmiaru i się waham diablo Rosso 4/ s21/ albo m7 czy m9rr
  • Odpowiedz
@PiotrFr: no to tak:
- w kwietniu kupiłem KTM 390 ADV, rocznik 2020, przebieg ~40 tys km, cena 19 400 cebulionów
- wg. sprzedawcy motor w stanie b. dobrym do jazdy
- kolega mechanik stwierdził mały wyciek z amora centralnego tył, naprawa 400 PLN
- po odbiorze i przejechaniu ok. 60 km stwierdziłem, że podczas hamowania podrzuca tylne koło, naprawa gwarancyjna objęła wymianę gum na przeniesieniu napędu, zębatka tylna na koło
  • Odpowiedz
@7050: 40tys km. Nie wiadomo jak to było traktowane.
Ale już się bałem że nowego kupiłeś i bardzo się chrzanił.
Tylko do końca leasingu planuje nim jeździć raczej
  • Odpowiedz
@PiotrFr: stan ogólny motocykla jest bardzo fajny, mam deal ze sprzedawcą że następna naprawa ma wyeliminować brykanie tylnego koła, jeżeli nie -> będzie działał do skutku ʕʔ
  • Odpowiedz