Wpis z mikrobloga

xDDD To siedź w domu ( )


@symis:

wrocławskie zoo oferuje Ci 5-8h godzin atrakcji. W kinie za 20zł masz 1,5-2h atrakcji


@dstrdstr: jestem przyzwyczajony do cen z warszawskiego zoo (tylko tam byłem i też jest super ). Ostatnio płaciłem 25 za osobę dorosłą a dziecko weszło za darmo.

Stąd moje pytanie bo różnica jest ogromna.
Stąd moje pytanie bo różnica jest ogromna.


@ATAT-2: OK. Jeśli dla Ciebie ceny to absurd, to nie warto iść ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak ponarzekasz.

Ale jeśli idziesz oglądać zwierzątka i miło spędzić czas, to masz tam 2,5x więcej zwierząt niż w Warszawie oraz największe oceanarium w Polsce "uznane przez światową branżę zoologiczną za zoologiczny cud świata" (za National Geographic).
Więc jeśli chcesz to
@symis: a ty czaisz co napisałem i potrafisz rozmawiać bez hejtu?

Może napisze ci przykładem to załapiesz - całe życie chodzisz do kina płacąc 20 zł za bilet. Wpadasz do obcego miasta i tam życzą sobie 50 zł. Będziesz się zastanawiał skąd ta różnica czy nie?
Stąd moje pytanie bo różnica jest ogromna.


@ATAT-2: Róźnica cenowa jest tak samo duża jak róźnica jakościowa, na korzyść wrocławskiego zoo. Zdecydowanie warto wydać jednorazowo te pieniądze, bo spędzisz tam naprawdę sporo czasu. A jeśli dodatkowo płacisz podatki we Wrocławiu, to możesz mieć jedno wejście rocznie za darmo.
@ATAT-2: polecam zobaczyć, ale jak skończy się sezon letni, tak naprawdę już we wrześniu jest luz. Nie przyjeżdżaj też w weekend, jeśli chcesz zwiedzać w normalnych warunkach. Teraz jest tam bardzo, naprawdę BARDZO dużo ludzi. Chyba że lubisz tłumy ¯\_(ツ)_/¯
skąd ta różnica czy nie?


@ATAT-2: jak na ten sam film, to będę się zastnawiał.
Tylko tu różnica jak między meczem za 30 pln na Ekstraklasę, a 300 pln za Ligę Mistrzów.

Mi się wydawało, że wiesz gdzie jedziesz. Jak nie wiesz, to sorry ( ͡º ͜ʖ͡º)
W takim razie mocno polecam i 60 zł to mało za to co dostajemy IMO.
Mi się wydawało, że wiesz gdzie jedziesz. Jak nie wiesz, to sorry ( ͡º ͜ʖ͡º)


@symis: cóż, źle ci się wydawało. Nie przyjechałem tu specjalnie żeby odwiedzić zoo, a wpadłem na ten pomysł przy okazji. Jak widać, powinienem znać każdy ogród zoologiczny w Polsce bo jak można spytać o opinię mieszkańców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko tu różnica jak między meczem za
ogród zoologiczny w Polsce


@ATAT-2: OK. Tylko ZOO Wrocław to koks wśród zoo w Polsce i chyba każdy już o tym wie, a google na pewno.
No ale wybaczam Ci. Przyjeżdżaj, tylko jak pisane było, 60 zł to nic przy cenach parkingu i jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ATAT-2: aha i jak już przyjedziesz, to licz się z tym, że nie tylko ceny biletów są wysokie, ale też jedzenia i pamiątek. Co do jedzenia i picia, załatwcie je sobie sami przed wejściem do zoo, to nie jest restauracja i można z własnym jedzonkiem przychodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli chodzi o pamiątki, to cóż, wiedz, że mały pluszak mający 10 cm jest za 30 zł