Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka
Generalnie takie przemyślenia. No jestem odpadem genetycznym no generalnie brzydota, niski wzrost to jeszcze ujdzie moim zdaniem, asperger tu już jest instant przegryw w połączeniu z dyspraksją, depresją i małym przyrodzeniem. No ogólnie przegrałem... Mam 20 lat "teen love" już mnie ominęło nie zaznałem tego. Nawet divy mnie źle traktują, na portalach randkowych prawie w ogóle nie dostaję polubień. Na mieście jak ludzie mnie widzą to nie raz widzę jak się nabijają ze mnie tak też było w szkole i od najmłodszych lat ostracyzm społeczny itd. Mam słabego social skilla, jestem nierozgarnięty, nieporadny i zdany na rodziców. Co do seksu prawiczkiem jestem oficjalnie natomiast nie jestem nim nieoficjalnie to znaczy nie wiem jak to powiedzieć chodzi o to, że seks miałem tylko z płatnymi paniami w dodatku bardzo słabej jakości co prawda byłem w sumie u 6 kurtyzan, a nigdy nie ejakulowałem i każda oszukała z czasem chciała ode mnie pieniądze i jak najszybciej się mnie pozbyć. Spytacie ale jak to Ty płacisz więc żądasz a no widzicie... Seks u mnie to totalna porażka po minucie napierania ciało mi odmawia posłuszeństwa nie jest to raczej wina otyłości, a wcześniej wspomnianej niezdarności ruchowej. Do rzeczy nie zależy mi już jakoś mega na kobietach, nie mam im za złe, że odrzuca ich moja słaba genetyka i inne nieatrakcyjne cechy po prostu dużo myślałem itd. Ale czasami odzywa się biologia z jednej strony akceptuję to, że żadna mnie nie zechce, a jeśli chodzi o seks i w ogóle życie, geny no wszystko to jestem kimś bardzo nisko na tle przeciętnych ludzi. Czasami jest po prostu ta chęć czy potrzeba jak zwał tak zwał przytulenia jakiejś dziewczyny, życie romantyczne, namiętność, bliskość, czułość, zażyłość, seks itd. Nasuwają się dwa pytania czy z wiekiem to przejdzie? i czy bez wymienionych tychże rzeczy psychika będzie siadać mimo, że zacznę się spełniać w innych sferach życia?
#przegryw #samotnosc #asperger #depresja #pytaniedoniebieskichpaskow #pytaniedoeksperta #incel #slabegeny #przegrywgenetyczny i trochę #blackpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a374566bfc9d271179f183
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4
DrapieżnyKról: @Skrzat5241: Czyli jednak predyspozycje genetyczne są ważne i życie seksualne, a społeczeństwo problemy inceli bagatelizuje i wmawia, że seks nie jest najważniejszy heh a jednak żeby być szczęśliwym w pełni to jest niezbędny. Co do moich aspiracji chcę zostać streamerem, mieć garstkę przyjaciół, żyć w dobrobycie, być zdrowym psychicznie i fizycznie, eksplorować świat itd. Co do Twojej odpowiedzi cenię i wgl, ale nie ma jakichś argumentów, przykładów, uzasadnień itd.
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę mi się smutno zrobiło czytając ten wątek. Olej narazie te dziewczyny, znajdź, o ile jeszcze nie znalazłeś, jakiś temat w którym jesteś dobry i rozwijaj go. Pochlon się pasją. Skup się na pracy, nauce, zarabiaj hajs. Hajsem możesz poprawić swój wygląd w jakimś stopniu. Najlepiej jednak, jakbyś znalazł swój kącik i swoje przeznaczenie w jakieś dziedzinie. Szansa na związek może się kiedyś pojawić znienacka. Ważne żebyś teraz nie uzależniał