Wpis z mikrobloga

Brzydota prowadzi do przewlekłej samotności. Wiem, bo zmagam się z tym od wielu lat. Ludzie cię nie chcą ani do związku ani do przyjazni. Nie masz co robić wieczorami, samotne weekendy spędzasz na wegetacji przed telefonem, żeby popatrzeć jak żyją inni. Ty tego nigdy nie doświadczysz nawet jak wyjdziesz do ludzi.
Zawsze będziesz samotny nawet w najtłoczniejszym miejscu ;(

#przegryw #samotnosc #rozowepaski
  • 29
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela:

Nie masz co robić wieczorami, samotne weekendy spędzasz na wegetacji przed telefonem, żeby popatrzeć jak żyją inni.

To może trzeba znaleźć sobie jakieś zajęcie, a nie liczyć, aż druga osoba zorganizuje spędzanie wolnego czasu?
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: o wróciłaś.

a dlaczego brzydota uniemożliwia przyjaźń z kobietami?

z facetami mogę niejako zrozumieć, bo cynizm mi podpowiada, że sporo 'przyjaciół' płci męskiej są nimi bo mają nadzieje, że będą czymś więcej niż przyjaciółmi.
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Ja zaryzykowałbym tezę, że raczej brzydota umysłowa, postępująca cyfryzacja i tendencja uciekania w szybkie doświadczanie przyjemności jaką ona oferuje, skutkuje tym, że ludzie czują się samotni. Zamknięci w swoich bańkach, nie wychodzą poza strefę komfortu, bo po co...
  • Odpowiedz
w sumie nie jestem pewien czy wiele kobiet by nie wolało mniej atrakcyjnej od siebie przyjaciółki - mniejsza konkurencja i ona wygląda w tym zestawieniu na atrakcyjniejsza jak gdzieś razem wyjdziecie. Znacznie mniejsze szanse, ze gość w klubie wybirze jej koleżankę niż ją, jak ta koleżanka odstaje wizualnie
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela:

z moich obserwacji wynika że dziewczyny które przyjaźnią się z brzydkimi dziewczynami wstydzą się ich i traktują je jak śmiecia zwykłego czytaj swoje tło


jak traktują je jak swoje tło to by sugerowało, że używają ich nieco do dowartościowania się?

co masz na myśli jak śmiecia, żartują z nich? To w sumie też by się zgadzało, ludzie lubią czuć się lepszymi od innych | mieć wyższy status społeczny w danej
  • Odpowiedz